Pfizer заявив про ефективність своєї вакцини для дітей до 11 років

Pfizer заявив про ефективність своєї вакцини для дітей до 11 років

Pfizer заявив про ефективність своєї вакцини для дітей до 11 років
. Associated Press

Компанії Pfizer і BioNTech заявили про безпечність та ефективність своєї вакцини від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років.

Як повідомляється на сайті Pfizer, такі результати продемонстрували результати другої фази випробувань препарату.

"Для учасників (випробувань – ред.) віком від 5 до 11 років вакцина виявилась безпечною, добре переносилася і показала стійку нейтралізуючу відповідь антитіл. Компанії планують якомога швидше надати ці дані в FDA, EMA та інші регулюючі органи по всьому світу", – йдеться у повідомленні.

При цьому під час випробувань застосовувались дві дози по 10 мкг з інтервалом 21 день, що є менше, доза, ніж доза у 30 мкг, яка використовується для людей від 12 років і старше.

"Відповіді антитіл в учасників, які отримували дози по 10 мкг, можна було порівняти з такими, зареєстрованими в попередньому дослідженні Pfizer/BioNTech у людей віком від 16 до 25 років, імунізованих дозами 30 мкг. Доза у 10 мкг була ретельно вибрана як краща доза з точки зору безпеки, переносимості та імуногенності у дітей від 5 до 11 років", – зазначають дослідники.

Головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла повідомив, що компанія невідкладно подасть результати досліджень у відповідні регулюючі органи.

"Із липня кількість випадків захворювання COVID-19 серед дітей у США виросло приблизно на 240 відсотків, що підкреслює необхідність вакцинації для громадської охорони здоров'я. Ці результати випробувань забезпечують міцну основу для отримання дозволу на нашу вакцину для дітей від 5 до 11 років, і ми плануємо в терміновому порядку подати їх в FDA і інші регулюючі органи", – розповів він.

Компанія планує провести дослідження ефективності вакцини для дітей віком до 5 років вже цьогоріч.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров'я дозволило комбінування вакцин Moderna та Pfizer/BioNTech.
  • Національна академія наук прогнозує подальше збільшення добової кількості нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Впродовж 22-28 вересня прогнозується в середньому до понад 5200 випадків.
  • МОЗ розповіло про те, якими можуть побічні ефекти вакцинації проти COVID-19 і в яких випадках слід звертатися за допомогою лікаря.
  • Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що у листопаді Україна може наблизитися до "червоної" зони епідеміологічної небезпеки, тому в країні можуть впровадити локдаун.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я очікує нову хвилю захворюваності на коронавірус восени.
  • В Європейському центрі профілактики та контролю захворювань (ECDC) прогнозують, що до кінця серпня новий штам "Дельта" представлятиме 90% усіх вірусів COVID-19, що циркулюють в Європі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок