За останній тиждень в Сумах на понад 50% зросла кількість інфікувань коронавірусом

За останній тиждень в Сумах на понад 50% зросла кількість інфікувань коронавірусом

За останній тиждень в Сумах на понад 50% зросла кількість інфікувань коронавірусом
Суспільне Суми

За підсумками останнього тижня в Сумах кількість хворих на COVID-19 зросла на 51%. Про це 20 вересня під час апаратної наради розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Олена Чумаченко.

За її словами, кількість госпіталізованих дорослих хворих до міських лікарень збільшилася на 43%. Активних хворих стало на 40% більше.

"На минулому тижні було перевищення одного показника серед індикаторів — це динаміка рівня госпіталізації. Воно трималося протягом двох днів. На сьогодні ми поки що — на межі", — зазначила вона.

За останню добу у Сумській області коронавірус підтвердили у 67 людей. 36 нових інфікувань виявили у Сумському районі, 18 — у Конотопському, 13 — у Шосткинському. Про це зранку 20 вересня повідомили в Сумській обласній адміністрації. Одужання підтвердили у 10 мешканців області.

Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 1460 людей. Це на 51 людину більше, ніж напередодні. За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 81 037 людей, з яких 1387 людей померли. Одужання підтвердили у 78 190 жителів області.

Згідно з даними моніторингу РНБО за останню добу 178 людей в Сумській області отримали перше щеплення проти коронавірусу. За увесь час вакцинували 182 958 людей.

Що відомо

  • За останню добу в Україні зафіксовано 2 265 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
  • Міністерство охорони здоров'я дозволило комбінування вакцин Moderna та Pfizer/BioNTech.
  • Національна академія наук прогнозує подальше збільшення добової кількості нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Впродовж 22-28 вересня прогнозується в середньому до понад 5200 випадків.
  • МОЗ розповіло про те, якими можуть побічні ефекти вакцинації проти COVID-19 і в яких випадках слід звертатися за допомогою лікаря.
  • Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що у листопаді Україна може наблизитися до "червоної" зони епідеміологічної небезпеки, тому в країні можуть впровадити локдаун.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я очікує нову хвилю захворюваності на коронавірус восени.
  • В Європейському центрі профілактики та контролю захворювань (ECDC) прогнозують, що до кінця серпня новий штам "Дельта" представлятиме 90% усіх вірусів COVID-19, що циркулюють в Європі.
На початок