На Тернопільщині відбувся товариський футбольний матч між командами ветеранів

На Тернопільщині відбувся товариський футбольний матч між командами ветеранів

На Тернопільщині відбувся товариський футбольний матч між командами ветеранів
Суспільне Тернопіль

Двоє ветеранів футбольного клубу "Нива-Підгайці" відзначили свої ювілеї на футбольному полі. Юрію Чернецю виповнилось 50 років, а Юрію Морозу – 60. Обоє професійно грали у футбол з 18 років.

Для ювілярів у Підгайцях організували товариський матч з ветеранами "Ниви-Тернопіль". Перша половина зустрічі супроводжувалася атаками з боку обох команд. Наприкінці першого тайму гравець підгаєцької команди Тарас Стирчак відкрив рахунок.

50-ти річний Юрій Чернець каже, за футбольну кар’єру забив понад півсотні голів:

"Футбольна кар’єра розпочалася тут на цьому стадіоні. З першого класу займався футболом. Грала "Нива", я за воротами подавав м’ячики". Грав за монастириський "Колос". На область грав за Підгайці".

Чоловік розповідає, пишається тим, що у 2005 році став чемпіоном області. Зараз футболіст продовжує грати і вчить цьому свого онука.

"Ми кожної неділі на 12 годину бігаємо тут на стадіоні з ветеранами, з молодими. Я футбол не покидав, граю до сьогодні", – каже Чернець.

На Тернопільщині відбувся товариський футбольний матч між командами ветеранів
На Тернопільщині відбувся товариський футбольний матч між командами ветеранів. Суспільне Тернопіль

На ювілейний матч прийшли пів сотні вболівальників.

Юрію Морозу виповнилося 60 років. Футболіст каже, у 16 він став воротарем футбольної команди "Старе місто", яка грала за Підгаєцький район. Після цього його взяли у "Ниву". "У Бережанах стадіон був на ремонті. І в Підгайцях зробили команду на область. Звідси почалося все. Я одразу тут був. З тими всіма хлопцями. Потім вже на область, на Україну почали грати, за бережанську "Ниву". У 1979 році восени я пішов у армію", – каже Мороз.

Юрій Мороз розповідає, коли став воротарем, мав ріст 1 метр 78 см. Чоловік каже, голкіпери зазвичай вищі, тому мусив більше тренуватися:

"Воротар – це одна помилка і команда летить. Краще було б грати в полі. А тут більше відповідальності".

Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь підгаєцької команди. Організатор матчу та гравець підгаєцької "Ниви" Петро Калиняк каже, такі ювілейні матчі для футболістів організовують у Підгайцях з 2000 року.

Що відомо

  • Ветеран футболу розповів про перший гол в історії тернопільської "Ниви".
На початок