"Інструкції з'явилися, але рухаємося далі". Магучіх - про "правила поведінки" українців на турнірах

"Інструкції з'явилися, але рухаємося далі". Магучіх - про "правила поведінки" українців на турнірах

"Інструкції з'явилися, але рухаємося далі". Магучіх - про "правила поведінки" українців на турнірах
AP

У чому саме вони полягають спортсменка не конкретизувала.

Ярослава Магучіх стала єдиною представницею України на Олімпійських Іграх, що виграла медаль у легкоатлетичних дисциплінах. 19-річних Магучіх здобула "бронзу" у секторі стрибків у висоту - медаль, яка стала для неї першою на такому рівні.

Проте окрім здобутої медалі, Магучіх після Олімпійських Ігор отримала критику у свою адресу через фото із росіянкою Марією Ласіцкене, яка виграла "золото" Олімпіади-2020 у статусі спортсменки з ОКРУ Токіо виступала збірна Олімпійського комітету Росії через дискваліфікацію самої Росії.. А після фіналу Діамантової ліги в мережі з'явилася ще одна фотографія Магучіх із Ласіцкене.

Українська легкоатлетка після повернення із Токіо розповідала, що перед Олімпіадою їм проводили інструктаж щодо того, як поводитися спортсменам на Іграх. В інтерв'ю "Інформатор FM" Магучіх наголосила, що після критики за фото із Ласіцкене окремо з'явилися інструкції, які мають регулювати правила поведінки.

"Інструкції з'явилися, але рухаємося далі. Побачимо, як це буде у майбутньому", - розповіла легкоатлетка.

Магучіх також зазначила, що непросто сприйняла критику через фото із Ласіцкене. Але завдяки допомозі тренерки та сім'ї вона змогла позитивно її сприйняти.

"Звісно, трохи емоціонально важче. Це було важко, коли ми були на Олімпіаді та все відбулося. Але потім мене моя тренерка налаштовувала, що треба абстрагуватися, робити свою справу та спокійніше реагувати на це. Дякую їй та моїм батькам, які мене підтримували, а також ще багатьох людей, які висловлювали підтримку. Це допомагало не опускати руки".

Що відомо

  • Після фото Магучіх з Ласіцкене на Олімпіаді-2020 у Міністерстві оборони України запросили стрибунку на розмову. Ярослава Магучіх має звання молодшої лейтенантки Збройних сил України.
  • Останнє фото Магучіх з Ласіцкене з'явилося після фіналу Діамантової ліги. Його українка пояснила тим, що змагання стали останніми для польської легкоатлетки Каміли Ліцвінко.
Читайте також: Ярославу Магучіх розкритикували за ще одне фото з росіянкою Ласіцкене: українка відреагувала
  • Перед перемогою Ласіцкене у фіналі Діамантової ліги Магучіх втратила лідерство у світовому заліку у стрибках у висоту, який очолила по завершенню Олімпійських Ігор.
  • Магучіх у фіналі Діамантової ліги повторила особистий рекорд сезону, взявши висоту 2.03 метри.
  • У 2021 році Магучіх здобула перемогу на чемпіонаті Європи у приміщенні, а також на молодіжному Євро до 23 років і на етапах Діамантової ліги у Стокгольмі та Брюсселі.
Категорії
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо