Австралійський сумчастий борсук повернувся з межі вимирання

Австралійський сумчастий борсук повернувся з межі вимирання

Австралійський сумчастий борсук повернувся з межі вимирання
ВВС

Уряд Австралії заявляє, що вид сумчастих борсуків з штату Вікторія вже не знаходиться на межі вимирання.

Про це повідомляє ВВС.

Сумчастий борсук або ж бандикут став першим в історії Австралії видом, статус якого було змінено з "на межі вимирання" на "рідкісний вид". За підрахунками природоохоронних служб, наразі чисельність бандикутів зросла зі 150 до понад 1,5 тисячі.

Біологиня із зоопарку Вікторія в Мельбурні Емі Куетсі заявила, що новина дає "надію, що завдяки наполегливості, рішучості та підтримці уряду, волонтерів та громад ми зможемо виграти боротьбу з вимиранням".

Даного результату вдалося досягти після програми розведення бандикутів тривалістю у понад 30 років, яка коштувала декілька мільйонів доларів. Серед іншого, тварин розводили на островах або у спеціальних зонах під охороною службових собак, які захищали вимираючий вид від лисиць та інших хижаків.

Читайте також

  • Мишина чума. В Австралії евакуювали в'язнів та персонал тюрми через нашестя гризунів.
  • ООН заявила про загрозу зникнення Великого Бар'єрного рифу. Австралія оскаржуватиме цей висновок.
  • Майже 500 пар шкарпеток. Баран з Австралії обріс рекордною кількістю вовни.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок