У Данії хочуть заборонити довічно засудженим відвідувати сайти знайомств

У Данії хочуть заборонити довічно засудженим відвідувати сайти знайомств

У Данії хочуть заборонити довічно засудженим відвідувати сайти знайомств
. pixabay

Міністерство юстиції Данії планує обмежити для довічно засуджених можливість користуватися соціальними мережами та сайтами знайомств.

Про це повідомляє видання The Local.

Підготований урядом законопроєкт включає шість пропозицій, які обмежать можливість людей, засуджених до довічного ув'язнення, користуватися соціальними мережами

Крім довічно засуджених, нові норми також стосуватимуться в'язнів, які визнані особливо небезпечними

Діючі правила дозволяють ув'язненим, які відбувають довічний термін, писати, телефонувати і зустрічатися з людьми, з якими вони встановили контакт під час відбування покарання. Відповідно до нововведення, перші 10 років ув'язнення засуджені будуть позбавлені можливості заводити нові знайомства через інтернет.

"Особи, засуджені до довічного ув'язнення, і особи, які перебувають під надійним ув'язненням та отримали покарання, яке може тривати до довічного ув'язнення, не повинні мати можливість використовувати наші в'язниці в якості центру знайомств або платформи для розхвалювання власних злочинів", – повідомив міністр юстиції Нік Хеккеруп.

В разі якщо законопроєкт підтримає парламент Данії, нові правила набудуть чинності з 1 січня 2022 року.

Читайте також

  • На Кубі закрили блок в'язниці Гуантанамо для найнебезпечніших злочинців.
  • В Англії запустили інтерактивний тур по найстарішій в країні в'язниці Шептон-Маллет.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок