Школи Івано-Франківщини, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин

Школи Івано-Франківщини, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин

Доповнено
Школи Івано-Франківщини, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин
Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині навчальні заклади, у яких вакцинувалися менше 80% освітян, закриють на карантин. Про це повідомила голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук.

За її словами, дистанційного навчання у цих закладах не буде.

"Я спілкувалася з тими, хто відстає по вакцинації. Кожен керівник громади особисто обіцяв, що буде працювати. В нас є всі вакцини, які можуть тільки бути, тому робота — за вами. Ті заклади, де провакцинуються менше 80% вчителів, не будуть працювати. Вони йдуть на карантин. Ми не ведемо мову про дистанційне навчання", — сказала Світлана Онищук.

Керівник департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко розповів, що за останню добу медики провели 3 519 щеплень. За його словами, в області є три види вакцин: Pfizer-BioNTech, AstraZeneca та CoronaVac. Усі у достатній кількості розподілили по районах Івано-Франківщини.

В Івано-Франківській територіальній громаді станом на ранок 15 вересня 80% та більше вакцинованих педагогів є у 14 школах та п'яти дитсадках. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Щоб дізнатися, чи не порушує заява голови облдержадміністрації право на освіту, передбачене статтею № 53 Конституції України, Законом України "Про освіту" від 4 червня 1991 року (у редакції від 23 березня 1996 pоку) та іншими нормативно-правовими актами, Суспільне звернулося з інформаційним запитом до освітнього омбудсмена України.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок