Бігунка Ткачук стала третьою на останньому старті легкоатлетичного сезону

Бігунка Ткачук стала третьою на останньому старті легкоатлетичного сезону AP Images

Восьмий міжнародний подіум для українки.

Українська бігунка Вікторія Ткачук фінішувала третьою на останньому для себе легкоатлетичному старті, що відбувся у Белінцоні.

Ткачук була другою українською бігункою, що виходила на старт 14 вересня. Перед нею друге місце у забігу на 400 метрів з бар'єрами посіла Анна Рижикова, проте вона змагалася у Загребі.

Перед фінальним забігом у Белінцоні Ткачук виступила у фіналі Діамантової ліги у Цюриху. Там українка зупинилася за крок від подіуму: випереджаючи значну частину забігу Рижикову, вона у підсумку поступилася їй у боротьбі за третє місце.

Боротися за п'єдестал у Белінцоні Ткачук мала з бронзовою призеркою Токіо-2020 Фемке Бол. Також на турнірі змагалися ще дві спортсменки, які виступали у фіналі Олімпійських Ігор - швейцарка Леа Спрунгер та американка Кара Неня Гейлі.

Ткачук змогла випередити американську бігунку, проте на фініші поступилася Бол та Спрунгер. При цьому усім трьом спортсменкам вдалося вибігти з 55 секунд.

400 метрів з бар'єрами. Фінал

1. Фемке Бол (Нідерланди) - 54.01 секунд
  2. Леа Спрунгер (Швейцарія) - 54.53 сек
  3. Вікторія Ткачук (Україна) - 55.75 сек

Для Вікторії Ткачук це восьмий подіум на міжнародних стартах у 2021 році. На початку вересня вона здобула перемогу на польському Меморіалі Каміли Сколімовської.

• Особистий рекорд Ткачук у бігу на 400 метрів з бар'єрами - 53.79 секунди. З цим часом вона пробігла саме у фіналі Олімпіади-2020.
  • На рахунку Ткачук чотири перемоги на міжнародних стартах - перед тріумфом у Польщі вона ставала найкращою на трьох міжнародних турнірах у Конельяно, Празі та Женеві.
  • Ткачук у 2021 році також дебютувала на Діамантовій лізі. Її найкращий результат - третє місце на етапі в Осло.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу