У Львові провели експрес-тестування на COVID-19 серед вчителів та учнів

У Львові провели експрес-тестування на COVID-19 серед вчителів та учнів

У Львові провели експрес-тестування на COVID-19 серед вчителів та учнів
AP

У Львові провели експрес-тестування на коронавірус серед вчителів та учнів десятих класів у школі №99 та працівників дитсадка №133. Про це розповіла начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик .

Тестували працівників, які не були вакциновані. Коронавірус не підтвердили у жодної людини.

"Надалі, якщо буде така потреба, звичайно, що ми будемо проводити експрес-тестування. На сьогодні нам показало, що насправді діти і вчителі є здоровими. Але хочу сказати, що ситуація змінюється. Якщо педагоги, вони, наприклад, не хворіють, так як хворіли в минулому році, тобто відсоток їх не збільшується. Ми мали минулого тижня 11 осіб, у яких був підтверджений СOVID, сьогодні (14 вересня, – ред.) є 13 осіб. То серед дітей ці тенденції зовсім інші. Якщо минулого тижня це було десь приблизно 17 осіб, то сьогодні (14 вересня, – ред.) – це вже є 48 осіб", – розповіла Зоряна Довганик.

Станом на 14 вересня на дистанційному навчанні у Львові 33 класи. Минулого тижня таких було 14.

Що відомо

  • На ранок 14 вересня на Львівщині зареєстрували 241 новий випадок інфікування коронавірусом. За добу 87 мешканців Львівської області одужали, 10 людей померли.
  • За увесь період пандемії коронавірус підтвердили у 142 305 мешканців Львівщини. 135 403 людини одужали. 3755 – померли.
  • Збільшити кількість медзакладів у Львові, що можуть приймати хворих на коронавірус. Таке звернення до міністерства охорони здоров’я та до обласного департаменту прийняла міська комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На початок