Сьомий тур УПЛ: "Верес" переграв "Львів" у Луцьку

Сьомий тур УПЛ: "Верес" переграв "Львів" у Луцьку Суспільне Рівне

Рівненський "Верес" мінімально здолав футбольний клуб "Львів" у рамках сьомого туру Прем'єр-ліги. Матч відбувся 13 вересня на "Авангарді" у Луцьку, його рівняни використовують як домашню арену на час реконструкції однойменного стадіону в Рівному. За протоколом, наживо спостерігали цей матч 1722 вболівальники.

До цього поєдинку "Верес" знаходився на 8 місці турнірної таблиці, маючи у семи іграх дві перемоги, три нічиїх та дві поразки. "Львів" же посідав останню, 16 сходинку, маючи три нічиїх та чотири поразки.

Перший тайм

З перших хвилин гри "Верес" почав пресинг суперника, однак львів'яни змогли швидко вирівняти темп гри. На 21-й хвилині рівняни могли відкрити лік голів красивим голом – Пасіч пробив з лінії воротарського через себе, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Потому обидві команди майже порівну контролювали м'яч та завдали по кілька ударів у бік воріт суперника. Але у жодному із них це не завершилось взяттям воріт.

Другий тайм

На 53-й хвилині "Верес" вийшов уперед. Михайло Сергійчук забіг лівим флангом і вирізав передачу на дальній кут штрафного майданчика, там Євген Пасіч скинув м'яча під удар Валерію Кучерову і той у дотик переправив його в сітку воріт суперника. 1:0.

Після того команди атакували приблизно порівну, але багатим на удари й небезпечні моменти другий тайм не був. Зрештою, більше голів глядачі у цьому поєдинку не побачили, підопічні Юрія Вірта здобули мінімальну перемогу.

Наступні суперники

"Верес" наступний матч проведе на виїзді проти команди "Дніпро-1", це буде у суботу, 18 вересня, о 17:00.

"Львів" гратиме 19 вересня вдома проти ФК "Металіст 1925", поєдинок стартує о 19:30.

• В офіційних матчах "Верес" та "Львів" дотепер зустрічалися лише раз. У поєдинку 1/32 розіграшу Кубка України 2006-2007 на стадіоні "Авангард" у Рівному рівняни поступилися з рахунком – 0:2. Про це повідомила пресслужба "Вереса".
  • Ще два поєдинки рівняни зіграли з дублерами львів’ян у Другій лізі чемпіонату України 2009-2010. "Верес" переміг у Рівному – 2:0 і поступився в гостях – 1:4.
  • У середині 90-х рівняни ще чотири рази зустрічалися з футбольним клубом Львів, який було розформовано у 2001 році. Тричі у тих поєдинках перемагали львів’яни й лише одного разу "Верес". Різниця м’ячів: 5-1 на користь Львова.
  • З відродженим у 2017 році "Львовом" "Верес" у 2021-му році зіграв два спаринги. Взимку на зборах у Туреччині львів’яни перемогли – 3:1. А влітку"Верес" поступився – 1:2.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки