У Львові відбудеться фестиваль сучасної бандури

У Львові відбудеться фестиваль сучасної бандури

У Львові відбудеться фестиваль сучасної бандури
Instagram/lvivbandurfest

У Львові з 15 до 19 вересня відбудеться фестиваль сучасної бандури "Lviv Bandur Fest". Мешканці та гості міста зможуть відвідати концерти та майстер-класи з гри на інструменті. Про це повідомила артдиректорка фестивалю Анастасія Войтюк.

Цьогоріч фестиваль відбудеться у офлайн-форматі. Заходи проводитимуть на трьох локаціях: в "Сенсотеці", "Ennio Event Square" та "Львівському театрі ляльок".

“У 2021 ми з радістю повертаємось до концертного формату і привеземо до Львова найяскравіші гурти, які створюють нову бандурну сучасну музику. Фестиваль сучасної бандури покликаний провокувати “вибуховість” бандури в Україні. Ми хочемо, щоб бандури було більше, щоб вона була на різних концертних майданчиках, щоб були різні навчальні можливості і колаборації з митцями за кордоном", — каже Анастасія Войтюк.

Впродовж 5 днів можна буде відвідати концерти Романа Гриньківа, "Troye Zillia", "B&B Project", "Krutь", "KoloYolo", "Три кроки в ніч", Володимира Войта та Соломії Мороз. Зокрема, 16 вересня у Львівському ляльковому театрі відбудеться збірний концерт українських бандур-гуртів, а в день закриття фестивалю, 19 вересня, — концерт старовинної музики на старосвітських інструментах.

Також музиканти зможуть відвідати практичні майстер-класи з гри на бандурі. Їх проведуть бандуристи Іван Ткаленко, Роман Гриньків, Ольга Гончаренко та Анастасія Войтюк.

Більшість подій можна відвідати безкоштовно за попередньою реєстрацією.

Читайте також: У Львові стартував 5-й фестиваль аудіовізуального мистецтва "Тетраматика"

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок