У Рівному на переїзді залізничник відштовхнув чоловіка від потяга. Момент потрапив на відео

У Рівному на переїзді залізничник відштовхнув чоловіка від потяга. Момент потрапив на відео

У Рівному на переїзді залізничник відштовхнув чоловіка від потяга. Момент потрапив на відео
колаж: Rivne_1283/Суспільне

У Рівному на залізничному переїзді черговий відштовхнув перехожого в навушниках від наїзду потяга. Інцидент зафіксував відеореєстратор авто, що стояло неподалік шлагбауму, цей фрагмент виклали в Instagram. 13 вересня цей факт Суспільному підтвердив керівник пресцентру регіональної філії "Львівська залізниця" Андрій Везденко.

На оприлюдненому в соцмережі відео видно, що залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій закритий шлагбаумом і горить червоний сигнал семафора. Справа біля колій чоловік, до якого підбігає залізничник і відштовхує від залізничної колії. А через три секунди проїжджає потяг.

"Залізничник врятував життя чоловіку у навушниках, який на переїзді ледве не ступив під потяг", – з таким коментарем виклали відео інциденту в Instagram Rivne_1283 11 вересня. Автор уточнив Суспільному, що це було близько 15:15.

13 вересня випадок на переїзді в Рівному Суспільному підтвердив керівник пресцентру регіональної філії "Львівська залізниця" Андрій Везденко.

"Залізничник фактично виконав свої обов'язки. Спрацював професійно в частині забезпечення і гарантування безпеки руху на залізничному переїзді. Його вчинок – це добрий приклад того, як слід діяти в такій ситуації. При цьому, звичайно, нагадаю, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. І дотримання правил безпеки – це обов'язкова умова для будь-кого з учасників руху, як автотранспорту, так і пішоходів, – розповів Суспільному Андрій Везденко.

З його слів, з початку 2021-го року працівники воєнізованої охорони регіональної філії "Львівська залізниця" виявили 900 випадків порушення громадянами правил безпеки на залізничних об’єктах. Усіх порушників притягнули до адмінвідповідальності та покарали штрафом.

"Здебільшого ці порушення стосуються випадків ходіння по коліях та переходу через колії у невстановлених місцях", – наголосив Андрій Везденко.

Андрій Везденко також закликав батьків нагадати своїм дітям про небезпеку прогулянок чи пустощів на коліях.

Журналісти Суспільного також побували на посту біля переїзду. Жінка, яка була на зміні, зазначила, що про цей випадок не чула та коментувати ситуацію із пішоходами на коліях не захотіла.

Суспільне також скерувало запит в "Укрзалізницю" із проханням сконтактувати безпосередньо із залізничником, який відштовхнув перехожого від потяга. Відповідь наразі чекаємо.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок