БК "Тернопіль" на виїзді програв команді "Київ-Баскет"

БК "Тернопіль" на виїзді програв команді "Київ-Баскет" fbu

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді програв команді "Київ-Баскет" 66:74. Про це повідомив тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це був передсезонний турнір, який впродовж трьох днів відбуватиметься у Києві. Гру проводили у київському ПС "Венето-Спорт".

У першому періоді перемогли кияни з рахунком 19:12. Друга чверть завершилась перемогою тернополян 15:12. В третьому періоді переміг "Київ-Баскет" – 28:22. У четвертій чверті перемогли тернополяни – 17:15.

Забірченко каже, під час турніру БК "Тернопіль" також зіграє з київським "Будівельником" та "Дніпром". Першу гру у новому сезоні тернополяни зіграють вдома 24 вересня з переможцем минулого сезону – командою "Київ-Баскет".

Нагадаємо, минулий сезон БК "Тернопіль" був п’ятим у турнірній таблиці. У команди Дмитра Забірченка з 40 матчів, 24 перемоги і 16 поразок.