Талашка звинувачують у зґвалтуванні. Актор заперечує

Талашка звинувачують у зґвалтуванні. Актор заперечує

Талашка звинувачують у зґвалтуванні. Актор заперечує
УНІАН

Маркетологиня Марія Матрос розповіла про те, що актор та викладач національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого Володимир Талашко зґвалтував її у 17 років. Сам актор каже, що "нічого не знає".

За словами дівчини, вона не була його студенткою. Талашко був другом її родини і людиною, яку вона знала з чотирьох років. Коли Матрос було 17 років, актор запропонував їй вступити до університету Карпенка-Карого і приїхати до Києва послухати іспити.

"Я дізнаюся дати іспитів і бачу, що він запрошує мене до себе на 2 тижні пізніше цих іспитів. Але я подумала, що він знає, що робить. Коли я приїхала, ми поговорили про іспит, хоча це не дуже його цікавило, і він почав до мене чіплятися. "Давай на ти, давай вип'ємо, тощо", — зазначила вона у коментарі Суспільному.

Матрос наголосила, що дала зрозуміти чоловікові, що вона не хоче близькості.

"В якийсь момент я зрозуміла, куди це все і кажу йому "Володимире Дмитровичу, схаменися, тобі 62 роки, тобі треба все це робити з тими, хто тобі по віку підходить. І я йому кажу, що ні я не хочу, але він продовжує наполягати, і я розумію, що мені ніхто не повірить.. І я вирішила піддатися цій всій історії і поїхати якомога швидше", — розповіла дівчина.

Відтак вона вирішила, що не готова піднімати скандал про відомого поважного чоловіка та хоче просто жити далі. Однак тепер, Матрос розповіла про те, що сталося, щоб підтримати інших жінок, які виступили проти Талашка.

"Я приєднаюся до будь-якого руху. Я готова виступати, ходити до суду, ще щось. Зараз я приєдналася, щоб підтримати тих, хто цим займається тому що мені і моїй мамі дуже приємно, що його хтось покарає. Я просто хочу показати людям масштаб трагедії", — наголосила вона.

Матрос також відзначила, що вона хоче також показати, що всі обвинувачення студенток проти актора це не "просто слова дівчаток, які "розводили" викладача на оцінки".

"Я не була з тих дівчат, які привертають увагу чоловіків. Я не акторка, я серйозна заучка у великих окулярах, яка добре вчиться і вчилася завжди, у якої інтелектуальна професія, багато працює. Я не та людина і завжди була такою", — наголосила вона.

Сам Талашко у відповідь на запитання Суспільного щодо звинувачень сказав "Нічого не знаю, вперше чую це".

Що відомо

  • 8 серпня сценарист і кінокритик Богдан Панкрухін оприлюднив історії жінок, які були абітурієнтками або студентками Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого й, за його словами, потерпали від домагань із боку Талашка.
  • Міністерство культури та інформаційної політики ініціювало службове розслідування щодо 75-річного актора та викладача Талашка.
  • Талашко заперечує звинувачення у домаганні до студенток та абітурієнток.
  • Виконувачка обов’язків ректорки Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого Інна Кочарян заявила, що виш створив робочу групу з розслідування інформації про харасмент.

Читайте також

Домагання на роботі. Хто страждає більше та як захистити свою гідність і права

"Будемо жити!". Актор Володимир Талашко про українське кіно, відмову від російського і Донбас

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок