Рада врегулювала питання оформлення прав на землю після купівлі нерухомості

Рада врегулювала питання оформлення прав на землю після купівлі нерухомості

Рада врегулювала питання оформлення прав на землю після купівлі нерухомості
. УНІАН

Верховна рада проголосувала у другому читанні та в цілому законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв`язку з переходом прав на об'єкт нерухомого майна, який на ній розташовано".

Рішення підтримав 301 народний депутат.

"Проєкт закону розроблено з метою усунення прогалин у правовому регулюванні питань, пов’язаних з оформленням та переходом прав на земельну ділянку у разі набуття права власності на нерухоме майно (житловий будинок, будівлю або споруду), що розміщені на ній", — зазначено у пояснювальній записці до документа.

Документ встановлює обов’язковість одночасного оформлення прав на земельну ділянку у зв`язку з переходом прав на об'єкт нерухомого майна, який на ній розташовано, а також зворотній порядок одночасного переходу прав на нерухоме майно у випадку переходу прав на земельну ділянку на якій розташовано вказане нерухоме майно.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок