Попова вперше за три роки виграла медаль на чемпіонаті світу з маунтинбайку-елімінатору: відео Georgy Zhukov

Велосипедистка продовжила успішний сезон у своїй коронній дисципліні.

У австрійському Ґраці завершився чемпіонат світу з маунтинбайку-елімінатору. Єдина представниця України на цих змаганнях – велосипедистка Ірина Попова – завоювала "бронзу". Спортсменка потрапила до топтрійки в жіночому крос-кантрі елімінаторі.

У боротьбі за "срібло" Попова поступилася француженці Ноемі Ґарньєр. Статус фаворитки натомість підтвердила італійка Ґая Тормена, яка впевнено вирвала перемогу та завоювала вже другий титул чемпіонки світу в кар'єрі.

Для Попової це друга нагорода на рівні чемпіонатів світу. У 2018 році українка завоювала "срібло" в цій же дисципліні на чемпіонаті світу з міського велоспорту.

Раніше в цьому сезоні Ірина стала сьомою на чемпіонаті світу з маунтинбайку в італійському Валь-ді-Соле – у крос-кантрі на короткій дистанції. На чемпіонаті Європи в чеському Новому Саді Попова виграла "бронзу" у своєму коронному елімінаторі, а в класичному крос-кантрі вперше в кар'єрі ввійшла до топ-4.

ПоповаCity Mountainbike

Чемпіонат світу з майнтинбайку. Крок-кантрі елімінатор, жінки

1. Ґая Тормена (Італія) – 110 очок
  2. Ноемі Ґарньєр (Франція) – 90 очок
  3. Ірина Попова (Україна) – 80 очок

Хто така Ірина Попова

• 30-річна велосипедистка, що спеціалізується на маунтинбайку.
  • Тепер дворазова призерка чемпіонатів світу в дисципліні крос-кантрі елімінатор (2018, 2021).
  • Чемпіонка Європи 2016 і 2018 років у цій же дисципліні.
  • Брала участь у Олімпійських іграх-2016 у Ріо, де посіла 22-ге місце в крос-кантрі.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу