В Одесі помер викладач та автор поетапної системи навчання Микола Палтишев

В Одесі помер викладач та автор поетапної системи навчання Микола Палтишев

В Одесі помер викладач та автор поетапної системи навчання Микола Палтишев
Фото: http://biog.in.ua/

Український педагог та народний учитель СРСР Микола Палтишев, який був автором поетапної системи навчання в закладах освіти, помер 5 вересня на 74-му році життя. Про це повідомили в Національній академії педагогічних наук України.

Микола Палтишев народився 10 жовтня 1946 році в Санкт-Петербурзі (тодішньому Ленінграді). У 1987 році здобув наукову ступінь кандидата педагогічних наук, захистивши дисертацію за темою "Поетапне підвищення якості знань загальноосвітньої підготовки учнів середніх профтехучилищ".

Поетапна система Палтишева отримала визнання Академії педагогічних наук СРСР та України. Її поширили в навчальних закладах Японії, Франції, Німеччини, Куби, Монголії та СРСР. Микола Палтишев був одним із перших, хто почав проводити уроки-вистави із застосуванням музики, поезії та живопису.

Був депутатом Одеської обласної ради, народним депутатом та головою комітету Верховної ради СРСР з питань професійної освіти. Загальний педагогічний стаж Миколи Палтишева складає понад 40 років, із них 31 рік він присвятив професійно-технічній освіті. Автор 6 книжок та більш як 170 науково-методичних робіт та публікацій. У 1987 році отримав звання Народного вчителя СРСР. За часів незалежності був нагороджений відзнакою президента України "Срібний хрест" та низкою дипломів від освітніх інституцій.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок