Ярослава Магучіх з другим найкращим стрибком у сезоні перемогла на етапі Діамантової ліги: відео

Ярослава Магучіх з другим найкращим стрибком у сезоні перемогла на етапі Діамантової ліги: відео

Ярослава Магучіх з другим найкращим стрибком у сезоні перемогла на етапі Діамантової ліги: відео Diamond League

Результат останнього етапу сезону.

Сезон Діамантової ліги-2021 завершився етапом у Брюсселі. Цей старт був останньою можливістю для спортсменів відібратися до фіналу (хто цього ще не зробив), або ж провести заключний старт перед фінальним етапом (хто уже туди потрапив).

Україна в Брюсселі була представлена трьома легкоатлетками, трьома стрибунками у висоту - Ярославою Магучіх, Іриною Геращенко та Юлією Левченко. Перші дві уже гарантували собі вихід до фіналу сезону Діамантової ліги, Левченко могла це зробити на останньому етапі.

Крім українок у Брюсселі також виступали медалістки Олімпіади-2020 Марія Ласіцкене та Нікола Макдермотт, а ще бельгійка Нафіссату Тіам. Усього на старт вийшли дев'ять спортсменок.

Читайте також: Ярослава Магучіх уперше за два роки не потрапила на подіум у стрибках у висоту

Українки з першої спроби подолали 1.80 м, 1.84 м та 1.88 м, однак висота 1.92 м стала останнью для Юлії Левченко - вона не змогла взяти її з трьох спроб.

На висоті 1.95 метра припинили змагання чотири інші спортсменки, серед яких Ірина Геращенко. Українка, а також Тіам, білоруска Демідік та австралійка Паттерсон не впоралися з планкою. З першої спроби цю висоту взяли Макдермотт та Ласіцкене, лише з третьої - Ярослава Магучіх.

Відповідно, на висоті 1.98 м в секторі залишилися три спортсменки - усі медалістки Олімпіади-2020. А Ірина Геращенко знову фінішувала четвертою.

Читайте також: Українка Ірина Геращенко уперше в кар'єрі виграла етап Діамантової ліги у стрибках у висоту

Висоту 1.98 м та 2.00 м усі три стрибунки взяли, а ключовою виявилася висота 2.02 метра. Її змогла з першої спроби взяти лише Ярослава Магучіх, яка одразу перемістилася на перше місце за спробами.

Ласіцкене після першого невдалого стрибка перенесла інші на 2.04 м, Макдермотт зробила це після другої невдалої спроби. Однак обидві стрибунки не підкорили планку 2.04 м. Також не змогла її взяти і Магучіх, але вона залишилася єдиною, хто взяв 2.02 метра!

Для Ярослави - це перша перемога з молодіжного чемпіонату Європи. Вона уперше в сезоні перемогла одразу і Ласіцкене, і Макдермотт. Перемога Ярослави над Ласіцкене уже друга в сезоні (перша - у Дессау, на першому старті).

Відео переможного стрибка Ярослави Магучіх

  • Діамантова ліга. Брюссель. Стрибки у висоту
  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.02 м
  2. Марія Ласіцкене (Росія) - 2.00 м
  3. Нікола Макдермотт (Австралія) - 2.00 м
  4. Ірина Герщенко (Україна) - 1.92 м

...

  • 7. Юлія Левченко - 1.88 м

Що сказала Магучіх після перемоги

"Цей старт був ідеальним. Умови були дуже хороші, публіка - неймовірна, дуже гучна і усіх підтримували. Я провела чудовий час і прагнула насолоджуватися кожним стрибком. Наступний старт - Цюрих, де я сподіваюся перемогти і потім у мене невелика відпустка", - заявила Ярослава Магучіх.

Що відомо

  • Стрибок на 2.02 м - другий найкращий результат у сезоні для Ярослави Магучіх. Її найкращий результат - 2.03 м.
  • За результатами старту в Брюсселі Юлія Левченко не здобула кваліфікаційного місця на фінал сезону, але може отримати запрошення від оргнізаторів. У фінал відібралися ще раніше Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх.
  • Фінал сезону зі стрибків у висоту (жінки) відбудеться в середу, 8 вересня, о 18:50 в швейцарському Цюриху.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа