Україна U21 почала відбір на Євро-2023 з перемоги над Сербією

Україна U21 почала відбір на Євро-2023 з перемоги над Сербією УАФ

Перша перемога українців у 2021 році.

Молодіжна збірна України здобула стартову перемогу у відборі на чемпіонат Європи-2023. У першому турі на виїзді Україна U21 з мінімальним рахунком здолала Сербію.

Українці підходили до стартового поєдинку у відборі на Євро-2023, маючи серію без перемог, яка складала шість матчів (дві нічиїх та чотири поразки). При цьому в останньому офіційному поєдинку Україна U21 перемогла, проте 3:0 у грі з Північною Ірландією не дозволили пройти у фінальну частину Євро-2021.

У стартовому складі молодіжної збірної України опинилися кілька гравців, які претендували взяти участь на Євро-2020 у складі дорослої команди. Артем Бондаренко опинився у розширеному списку, а ось Георгій Судаков навіть відправився на турнір, але на Євро не дебютував.

"Молодіжці" України вдалося вийти уперед на старті зустрічі. На 14-й хвилині Дмитро Криськів після подачи Костянтина Вівчаренка вдалося відкрити рахунок у матчі.

Загалом Україна U21 виглядала активніше у першому таймі. Сербам вдалося лише після перерви почати створювати загрози біля воріт Руслана Нещерета й навіть нанести перший удар у ствір воріт.

Проте зрівняти рахунок серби не змогли. Україна U21 здобула мінімальну перемогу та перериває безпрограшну серію.

Євро-2023 (U21), кваліфікація

Сербія U21 - Україна U21 0:1

Гол: Криськів, 14

• 7 вересня. Україна U21 - Вірменія U21
  • Окрім Сербії та Вірменії, молодіжна збірна України у груповому етапі зіграє проти Франції, Фарер та Північної Македонії.
  • У фінальну частину Євро напряму пройде переможець групи та найкраща команда, що посяде друге місце. Решта вісім других місць виборюватимуть чотири перепустки у плей-оф.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1Хокей