У Кропивницькому штрафують за некошену амброзію

У Кропивницькому штрафують за некошену амброзію

У Кропивницькому штрафують за некошену амброзію
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому за нескошену амброзію за дві години рейду виписали два протоколи. Перевірку влаштувала спецінспекція з благоустрою у селище Гірниче.

Біля багатоповерхівки на вулиці Лінія, 6 росте амброзія. За це інспекторка з благоустрою Ірина Воронюк склала протокол на голову об’єднання співвласників будинку Катерину Шмигаль. Голова об’єднання написала пояснення: "Тут маленькі дачні ділянки, займають під городину, хто під клумбу. Якщо не знайдуться власники цієї ділянки, то ми її висапаємо".

За амброзію, яка росте біля шиномотажу на вулиці Бобринецькій протокол склали на працівника Євгенія. Він обурився, бо не зрозумів чому протокол склали на людину, яка тут працює, а не на власника. Інспекторка сказала, що він також відповідальний за прилеглу територію.

У Кропивницькому штрафують за некошену амброзію
Суспільне: Кропивницький

За 10 хвилин амброзію прийшли прибирати працівники шиномонтажу.

За словами керівника інспекції з благоустрою Олександра Брюховецького, у Кропивницькому працює міська програма боротьби з амброзією. Просить містян повідомляти спецінспекцію адреси у місті де росте цей бур'ян. "Після того ми реагуємо. Якщо це територія комунальна – значить до ЖЕКів питання, якщо міська – то до підприємства "Благоустрій". Якщо територія належить підприємствам, то складаємо протоколи на них".

За не своєчасне скошення бур’янів передбачений штраф від 340 до 1360 гривень на фізичну особу і на юридичну від 850 до 1700 гривень. Штрафи визначає комісія, сказала інспекторка Ірина Воронюк. Протягом літа склали 116 протоколів.

Головний інженер комунального підприємства "Благоустрій" Віктор Івашин каже, для своєчасного покосу бур’янів не вистачає людей та газонокосарок. Бур’яни вздовж Бобринецького шляху покосять наступного тижня.

Алергологиня обласної лікарні Ірина Дзюбас розповіла про симптоми алергії. "Це нежить без температури, погане самопочуття, свербіж повік, закладений ніс та першіння в горлі. Порушуються працездатність хворих". Нині алергологічне відділення в обласній лікарні на 30 місць заповнене повністю.

Читайте також

На початок