ДФС провела обшуки на АЗС "БРСМ-Нафта". У компанії назвали це "економічними іграми"

ДФС провела обшуки на АЗС "БРСМ-Нафта". У компанії назвали це "економічними іграми"

ДФС провела обшуки на АЗС "БРСМ-Нафта". У компанії назвали це "економічними іграми"
. БРСМ

Податкова міліція Державної фіскальної служби провела санкціоновані судом обшуки на АЗС мережі "БРСМ-Нафта". У результаті дій правоохоронців шість заправок мережі у Києві призупинили роботу. У компанії назвали обшуки "спрямованою атакою" на бізнес.

Як повідомляє пресслужба ДФС, відповідно до висновків судової експертизи встановлено, що "якість палива, яке зберігається на одному із нафтосховищ компанії у Київській області, не відповідає вимогам державних стандартів України".

"За результатами слідчих дій на АЗС виявлено документи, які підтверджують поставку даного палива із вищезгаданого нафтосховища. Реалізація неякісного пального на цих АЗС зупинена. Триває досудове розслідування", — йдеться у повідомленні.

Що кажуть у "БРСМ-Нафта"

У компанії назвали обшуки "протиправним блокуванням господарської діяльності".

"Ухвали на проведення обшуків винесені Святошинським районним судом м. Києва. Проте, в порушення чинного законодавства, вказані ухвали використані представниками Державної Фіскальної Служби України не з метою вчинення слідчих дій, а задля протиправного блокування господарської діяльності однієї з найбільших національних мереж паливного ринку", — йдеться у повідомленні трейдера.

У компанії переконані, що "здійснюється цілеспрямована атака на БРСМ, методом втягнення бренду у політичні та економічні ігри": "Призупинка роботи шести АЗК – тимчасовий захід, продиктований непідконтрольними нам діями з боку правоохоронних органів. Ми звернулися до Ради бізнес-омбудсмена з проханням оперативно втрутитися в ситуацію незаконного блокування АЗК".

На сьогодні мережа "БРСМ-Нафта" налічує 210 автозаправних комплексів по всій Україні.

Що відомо

  • 13 жовтня 2020 року СБУ провела обшуки на об'єктах всеукраїнської мережі автозаправних станцій "БРСМ-Нафта". У СБУ заявили, що слідчі дії проводяться на підставі ухвал суду у справі, яка "розслідується давно та не пов'язана із фактами, оприлюдненими у розслідування журналіста Дениса Бігуса". У програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом" заявили, що мережа автозаправок "БРСМ-Нафта" фінансує партію прокремлівського блогера Анатолія Шарія. Таких висновків журналісти дійшли на основі листування партійців "Партії Шарія". "БРСМ-Нафта" опублікувала офіційну заяву, в якій заявила про проведення "кампанії з дезінформації" проти себе.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок