Елтон Джон випустить свій 32-й альбом. Він записав його під час локдауну

Елтон Джон випустить свій 32-й альбом. Він записав його під час локдауну

Елтон Джон випустить свій 32-й альбом. Він записав його під час локдауну instagram.com/eltonjohn

Британський співак Елтон Джон анонсував свій 32-й альбом, який записав його під час карантину. Альбом отримав назву The Lockdown Sessions і побачить світ 22 жовтня.

Як повідомляє nv.ua, на новій платівці 74-річного співака на прихильників чекає 16 колаборацій з відомими світовими зірками, серед яких Стіві Вандер, Gorillas, Years & Years, Дуа Липа і Lil Nas X.

"Останнє, що я очікував зробити під час ізоляції, – так це записати альбом. Але продовжувалася пандемія, продовжували з’являтися і разові проєкти", — прокоментував Елтон Джон.

Деякі записи були зроблені віддалено за допомогою Zoom, а частина записувалася в студії із дотримань суворих правил безпеки. За словами Елтона Джона, його від іншого артиста відділяла скляна стіна.

"Але всі треки, над якими я працював, були дійсно цікавими та різноманітними, вони повністю відрізнялися від усього, чим я був відомий, і вивели мене із зони комфорту на абсолютно нову територію", — додав він.

У 2022 році відбудеться світовий тур Елтона Джона, який він анонсував як прощальний. Його довелося відкласти через карантин, але наразі співак анонсував нові дати концертів в Європі та США.

Читайте також

Майже всі кліпи Джамали зникли з ютуб-каналу. Вона пояснює це розривом з продюсером

Гурт ABBA завів акаунт в TikTok

Вийшов альбом "Donda" Каньє Веста. Музикант заявив, що реліз випустили без його дозволу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше