У Харківському університеті Повітряних сил — новий керівник

У Харківському університеті Повітряних сил — новий керівник

У Харківському університеті Повітряних сил — новий керівник
facebook.com/hnups

Генерал-майора Віталія Тюріна призначили тимчасовим виконувачем обов'язків начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Командувач Повітряних сил України Микола Олещук представив Тюріна колективу вишу 1 вересня, повідомили у пресслужбі університету.

До призначення Тюрін обіймав посаду начальника інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського у Києві.

У 2020 році президент Володимир Зеленський надав Тюріну звання генерал-майора.

Що відомо

  • За останні три роки в університеті тричі змінювалося керівництво. У 2017 році після підозри у зловживаннях, пов'язаних із закупівлями палива, з посади начальника вишу звільнили Андрія Алімпієва. Суд першої інстанції його виправдав.
  • Після катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом у вересні 2020 року одним з підозрюваних у катастрофі став депутат обласної ради Олександр Турінський, який на час катастрофи виконував обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Олександр Турінський оскаржує звільнення з посади начальника ХНУПС.
  • Обов'язки керівника після катастрофи тимчасово виконував Микола Коваленко. 20 липня поліція Харківщини повідомила про оголошення підозри т.в.о. університету у розтраті коштів.
На початок