Декорації для нового фільму NETFLIX розробить королева Данії

Декорації для нового фільму NETFLIX розробить королева Данії

Декорації для нового фільму NETFLIX розробить королева Данії
instagram.com/margrethe.ii

Королева Данії Маргрете II створить декорації для фільму "Еренгард", який для Netflix зніме володар "Оскара" Білле Август. Про це повідомляє видання Hollywood Reporter.

Це не перші творчі спроби королеви. Маргрете – досвідчена художниця та ілюстраторка. Малюнки її авторства були опубліковані у данському виданні "Володаря перснів" – вона надіслала їх під псевдонімом Інгахільд Гратмер. Також вона створювала костюми для постановок Данського королівського балету, реклами фільмів та серіалів.

Проте, цього разу творчість королеви вперше буде представлена широкій аудиторії. "Еренгард" – це екранізація фентезі данської письменниці Карен Бліксен "Із Африки". Події відбуваються у вигаданому королівстві Бабенхаузен. В оповіді йдеться про молодого експерта з питань кохання, якого наймають, щоб допомогти влаштувати особисте життя спадкоємця трону. На жаль, неочікувано ці заняття дають зворотний ефект.

Прем'єра фільму очікується на стрімінгу у 2023 році.

Що відомо

  • Маргрете II народилася 16 квітня 1940 року. Вона очолює Данську державу з 1972 року.
  • До сходження на престол майбутня королева отримала потужну освіту. Вона вивчала філософію в Копенгагенському університеті, археологію в Кембріджі, суспільствознавство у Сорбонні та навчалася у Лондонській школі економіки.
  • Це вже не перша співпраця NETFLIX з особами, які мають високе аристократичне походження. У 2020 стрімінг підписав контракт з принцом Гаррі та його дружиною Меган Маркл. За угодою їхня продюсерську компанію, займатиметься виробництвом документальних та художніх фільмів, серіалів та дитячих програм ексклюзивно для цієї платформи.
  • Першим спільним проєктом стане документальний серіал про спортивний проєкт "Ігри нескорених", який герцог Сассекський заснував у 2014 році. Принц сам його спродюсує та з'явиться в кадрі.

Читайте також

Принц Гаррі випустить мемуари про життя в королівській родині

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ