Медальний залік чемпіонату світу-2021 з літнього біатлону: на якому місці Україна IBU

Представники дев'яти країн підіймалися на подіум.

Чотири змагальні дні літнього чемпіонату світу з біатлону завершилися, останніми стартами світової першості були гонки переслідування. Усього на турнірі в чеському Нове-Место було розіграно 12 комплектів нагород: по шість серед дорослих та юніорів.

Змагалися біатлоністи у програмі літнього чемпіонату світу в трьох дисциплінах: суперспринті, спринті та переслідуванні. Не всі найсильніші країни прибули в Нове-Место: турнір пропускали у повному складі Франція, Німеччина, Швеція та Норвегія.

Натомість збірна Україна була представлена командою "А" в жіночих змаганнях, а також командою "Б" в чоловічих. Президент федерації біатлону Володимир Бринзак у коментарі Суспільне Спорт перед стартом змагань казав, що цілеспрямованої підготовки до літного чемпіонату світу в команді не проводили.

Зрештою, Україна здобула дві нагороди на світовій першості - два "срібла" в активі Юлії Джими. Вона стала віцечемпіонкою в суперспринті, а також переслідуванні. З цим результатом Україна замкнула топ-6 медального заліку.

9. Словенія - 0+0+1

Розгромну перемогу в медальному заліку здобула Чехія - 12 медалей (третина від усіх), з яких 7 - золоті (більше половини). У змаганні дорослих чехи здобули чотири "золота": по два у Міхала Крчмажа та Маркети Давідової.

В юніорському медальному заліку чехи теж здобули перемогу, за додатковими показниками: по три "золота" виграли біатлоністи з РБУ та Чехії, але у господарів більше срібних та бронзових медалей.

• Біатлонний сезон Кубка світу (уже зимовий) розпочнеться наприкінці листопада у шведському Естерсунді.
  • У вересні відбудеться літній чемпіонат України з біатлону.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика