Віталій Труш - у топ-7 чоловічого спринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки Biathlon.com.ua

Останньою гонкою третього змагального дня літнього чемпіонату світу з біатлону став чоловічий спринт. Він мав закривати програму дня на турнірі у Нове-Место.

Чоловічий спринт став четвертою гонкою у суботній день. Попередні етапи - юніорок та юніорів, а також жіночий спринт закінчився без медалей для українців. Найближчими до цього був Руслан Грущак (четверте місце), а також Юлія Джима, яка посіла п'яте місце.

У чоловічому спринті участь взяли п'ять українських біатлоністів - Андрій Доценко, Денис Насико, Руслан Бригадир, Сергій Телень, Віталій Труш. Ще один біатлоніст - Андрій Орлик - на дистанцію не вийшов.

Першу стрільбу чисто пройшли Сергій Телень, Віталій Труш та Денис Насико. Причому Труш за підсумками першого вогневого рубежу був взагалі найкращим у гонці, а Насико - третім.

Стрільба на другому вогневому рубежі закінчилася з колом штрафом для Труша, після чого він вийшов зі стрільби третім із відставанням у дві секунди від бельгійця Фаб'єна Клода. А згодом українця посунув ще й чех Міхал Крчмаж, який вийшов після "стійки" з перевагою у понад 20 секунд над Клодом та Трушем. У підсумку Труш посів сьоме міце на фініші.

Денис Насико після чистої стрільби на першому рубежі заробив три кола штрафа та вибув з боротьби за топ-10. Сергій Телень також припустився хиби і посів 24-е місце.

Щодо інших українців, то Андрій Доценко зробив лише одну хибу на стрільби лежачи, завдяки чому фінішував на 12-му місці. А ось дві хиби Руслана Бригадира відкинули його на 27-е місце.

Переможцем спринту на літньому чемпіонаті світу став чех Міхал Крчмаж. У топ-3 увійшли словак Матей Балога та румун Корнель Пуч'яну, який двічі хибив на вогневих рубежах.