Віталій Труш - у топ-7 чоловічого спринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Віталій Труш - у топ-7 чоловічого спринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки

Віталій Труш - у топ-7 чоловічого спринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки Biathlon.com.ua

Останньою гонкою третього змагального дня літнього чемпіонату світу з біатлону став чоловічий спринт. Він мав закривати програму дня на турнірі у Нове-Место.

Чоловічий спринт став четвертою гонкою у суботній день. Попередні етапи - юніорок та юніорів, а також жіночий спринт закінчився без медалей для українців. Найближчими до цього був Руслан Грущак (четверте місце), а також Юлія Джима, яка посіла п'яте місце.

Читайте також: Юлія Джима - п'ята в спринті на літньому чемпіонаті світу з біатлону

У чоловічому спринті участь взяли п'ять українських біатлоністів - Андрій Доценко, Денис Насико, Руслан Бригадир, Сергій Телень, Віталій Труш. Ще один біатлоніст - Андрій Орлик - на дистанцію не вийшов.

Першу стрільбу чисто пройшли Сергій Телень, Віталій Труш та Денис Насико. Причому Труш за підсумками першого вогневого рубежу був взагалі найкращим у гонці, а Насико - третім.

Стрільба на другому вогневому рубежі закінчилася з колом штрафом для Труша, після чого він вийшов зі стрільби третім із відставанням у дві секунди від бельгійця Фаб'єна Клода. А згодом українця посунув ще й чех Міхал Крчмаж, який вийшов після "стійки" з перевагою у понад 20 секунд над Клодом та Трушем. У підсумку Труш посів сьоме міце на фініші.

Денис Насико після чистої стрільби на першому рубежі заробив три кола штрафа та вибув з боротьби за топ-10. Сергій Телень також припустився хиби і посів 24-е місце.

Щодо інших українців, то Андрій Доценко зробив лише одну хибу на стрільби лежачи, завдяки чому фінішував на 12-му місці. А ось дві хиби Руслана Бригадира відкинули його на 27-е місце.

Переможцем спринту на літньому чемпіонаті світу став чех Міхал Крчмаж. У топ-3 увійшли словак Матей Балога та румун Корнель Пуч'яну, який двічі хибив на вогневих рубежах.

Літній чемпіонат світу. Чоловіки. Спринт. Результати

 1. Міхал Крчмаж (Чехія, 0+0) 19:18.5
 2. Матей Балога (Словаччина, 0+0) +10.2
 3. Корнель Пуч'яну (Румунія, 2+0) +23.1
 4. Фаб'єн Клод (Бельгія, 1+0) +27.8
 5. Міхал Сіма (Словаччина, 1+0) +31.2
 6. Гжегож Гузик (Польща, 0+0) +34.7
 7. Віталій Труш (Україна, 0+1) +36.9

...

 • 12. Андрій Доценко (Україна, 1+0) +1:00.9
 • 23. Денис Насико (Україна, 0+3) +1:35.8
 • 24. Сергій Телень (Україна, 0+1) +1:35.9
 • 27. Руслан Бригадир (Україна, 1+1) +1:42.4

Андрій Орлик - не стартував

Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу