Чому в деяких громадах Донбасу не буде виборів. Пояснює експерт

Чому в деяких громадах Донбасу не буде виборів. Пояснює експерт

Ексклюзивно
Чому в деяких громадах Донбасу не буде виборів. Пояснює експерт УНІАН

Виборів в окремих громадах Донбасу цього року не буде. Раніше йшлося про те, що неможливо в деяких районах Донецької області, які наближені до лінії розмежування, провести місцеві вибори через те, що надто великі безпекові виклики: є озброєння, є дистанційне мінування, є підпали сухостою. Отже, ніхто не може гарантувати безпеку на цих виборах. Водночас посли "Великої сімки" (G7) свого часу пропонували все ж таки провести на Донбасі вибори в якомога швидші терміни.

Чому в низці громад Донбасу неможливо провести вибори та чому волевиявлення повинен регулювати спеціально створений закон — розповів в ефірі Українського радіо старший аналітик громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев.

Проблема місцевих виборів

Аналітик зазначає, що головна проблема ситуації з виборами на Донбасі — це проведення місцевих виборів в тих громадах, де ці вибори не були проведені у 2020 році, коли вся Україна обирала органи місцевого самоврядування.

За його словами, у 2020 році на основі подання військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Центральна виборча комісія (ЦВК) прийняла рішення про неможливість проведення там голосування.

"ЦВК виконує формальну функцію – два рази на рік перед дедлайнами звертається до ВЦА за висновком щодо можливості чи неможливості проведення виборів. І, враховуючи що в нас наприкінці жовтня будуть вибори, то ЦВК звернулось і знову отримала відповідь про неможливість проведення виборів", — розповів експерт.

Він додав, що ця тема стала дискусійною для різних частин суспільства через те, що ні політики, ні чиновники не пояснюють, що мова йде про різні громади. Саме тому "складається враження", що йдеться виключно про громади, "які перебувають під обстрілами, де немає цивільного життя".

Чому в деяких громадах Донбасу не буде виборів. Пояснює експертОлександр Клюжев. Фото: УНІАН

"Насправді – ні. Мова йде і про громади де є стабільне цивільне життя. Безумовно, ці громади є в складі Донецької та Луганської областей. Тому важливо розбиратися, про які саме громади йде мова і наскільки це рішення обґрунтовано", — пояснив Клюжев.

На його думку, по низці громад, "де є цивільне життя і нормальне функціонування державної влади", де є, наприклад, масові святкування Дня Незалежності, "аргументація про неможливість забезпечення на місцях права містян на місцеве самоврядування виглядають достатньо сумнівно".

Водночас експерт підкреслив, що для того, щоб не було "суб’єктивних думок", вкрай важливо, щоб у законодавстві було чітко визначено підстави, критерії, необхідність проведення конкретного аналізу, а не "використання загальних фраз", за якими "незрозуміло що стоїть".

"Тому ми принципово наполягаємо, що необхідно запровадити процедуру визначення неможливості проведення, але поки безрезультатно. Зручна позиція для тих, хто приймає рішення – "небезпечно", — зауважив фахівець і наголосив, що питання "що за цим стоїть, і наскільки це слово відповідає реаліям у конкретній громаді" — "ніхто не знає".

Читайте також: Суд скасував постанову ЦВК про неможливість провести місцеві вибори 2020 року у 18 громадах Донбасу

Якими можуть бути критерії проведення виборів

Аналітик переконаний, що якщо територія є небезпечною для проведення виборів, то тоді громадян треба захищати на рівні антитерористичних заходів, зокрема — під час масових заходів, освітніх тощо. Це також має надавати дозвіл на обмеження масових заходів, — вважає він.

"А так виглядає: сьогодні у нас немає особливого режиму життя громади, а в момент прийняття рішення – виникає. Погодьтесь, це не може викликати великої довіри. Я знаю, що на підконтрольних територіях ці дискусії ведуться", — зазначив Клюжев.

Як відбувається управління цими територіями

Фахівець зауважив, що на таких територіях використовується модель військово-цивільних адміністрацій: голів таких адміністрацій призначає президент і про це є спеціальний закон.

"Ключовий момент, який турбує — це те, що ці громади, де вибори не проводяться, якщо є умови їх проведення, то ці громади відстають від іншої частини України в частині розбудови й зміцнення системи місцевого самоврядування", — пояснює аналітик.

На його думку, держава не йде шляхом зміцнення місцевого самоврядування, якщо, наприклад, такі великі громади як Сєвєродонецьк — фактично в усіх цих практиках не беруть участь, що є "суттєвим викликом" для майбутнього цих громад: "Тому повторюсь, тут важливо не узагальнювати, а чітко визначити: там, де ситуація нормальна — вибори треба проводити, а якщо ситуація не нормальна — то треба це доводити публічно".

Він додав, що "публічність" проявляється конкретними показниками щодо обстрілів, щодо нападів на цивільну й управлінську інфраструктуру, щодо певних терористичних актів тощо.

Читайте також: В ОРДЛО відкриють виборчі дільниці для участі у виборах в держдуму РФ — правозахисники

Також експерт вважає, що потрібно розуміти, що в значній частині тих громад, де зараз місцеві вибори не проводяться, були проведені вибори й місцеві та інші — "в найтяжчі роки збройного російського тиску". За його словами, людям важко пояснити, що раніше, коли треба було обрати народного депутата в ті роки, коли йшли обстріли й була невизначена ситуація — люди в небезпеці голосували.

"А зараз, коли є те чи інше перемир’я, де є певна стабільна ситуація відновлення мирного життя, на окремих територіях – вибори не можна проводити? В таких умовах довіру владі дуже важко отримати", — підкреслив Клюжев.

Чи є конфлікт інтересів ВЦА і місцевого самоврядування

"Тут нікого і не треба підозрювати. Дійсно, військово-цивільна адміністрація в цих умовах стає ключовим гравцем на місцях і люди не відчувають, що вони особисто приймають якісь рішення", — зауважив фахівець.

Чи можуть гроші стати чинником дестабілізації ситуації

Аналітик зазначає, що безпековий фактор щодо розподілу місцевих бюджетів має бути врахований, позаяк в таких питаннях присутній "популізм", "як з боку нинішньої влади, так і попередньої".

"Будь-яка людина виступає за те, щоб виборці голосували у виключно безпечних умовах. Але виборцям і в цілому суспільству, треба пояснити, обґрунтувати, довести, що цей радикальний крок – обмеження на певний термін виборчих прав — є необхідним", — зазначив Клюжев.

Він переконаний, що в таких громадах, де вибори зараз не проводяться, було політичне життя, функціонували органи влади, представництва органів, і якщо "в якийсь момент", все це зупинилось без кардинальної зміни безпекової ситуації, то в такому разі "виникають питання".

Читайте також: На Донеччині відкрили справу щодо порушення фінансування агітації на довиборах в окрузі № 50

На його думку, саме тому необхідне "підвищення рівня органу", який оцінює безпекову ситуацію, аби не було підозр в конфлікті інтересів щодо використання ресурсів громад на рівні військово-цивільних адміністрацій.

"Наприклад, це може бути технічний висновок РНБО щодо безпекової ситуації напередодні виборів на відповідних територіях. І на цьому рівні можуть бути різні політичні нюанси, але це зовсім інший рівень відповідальності за таке рішення", — розповів експерт.

За його словами, це вже буде "відповідальність колегіального органу", позаяк після технічного висновку РНБО ЦВК приймає рішення про проведення або непроведення виборів.

"Крім підвищення рівня органу, який приймає рішення і виведення його з площини локальних інтересів, важливо також прописати, в чому саме полягає аналіз безпекової ситуації з боку того органу, який рекомендує вибори не проводити", — резюмував аналітик.

Що відомо

  • 17 серпня Центральна виборча комісія надіслала запити до обласних адміністрацій Донецької та Луганської області, стосовно можливості проведення місцевих виборів.
  • 8 серпня ЦВК визначила перелік територіальних громад Донбасу де не будуть проходити вибори.
  • На Донеччині місцеві вибори не відбулися у 10 територіальних громадах: Світлодарській міській територіальній громаді, Торецькій міській територіальній громаді, Мирненській селищній територіальній громаді, Волноваській міській територіальній громаді, Ольгінській селищній територіальній громаді, Вугледарській міській територіальній громаді, Сартанській селищній територіальній громаді, Очеретинській селищній територіальній громаді, Авдіївській міській територіальній громаді, Мар'їнській міській територіальній громаді.
  • На Луганщині вибори не відбулися у Гірській міській територіальній громаді, Лисичанській міській територіальній громаді, Попаснянській міській територіальній громаді, Сєвєродонецькій міській територіальній громаді, Нижньотеплівській селищній територіальній громаді, Станично-Луганській селищній територіальній громаді, Широківській селищній територіальній громаді, Щастинській міській територіальній громаді.
  • 10 серпня у Сєвєродонецьку люди мітингували через скасування місцевих виборів в окремих районах Луганщини.
  • 13 серпня люди вийшли на мітинг у Сєвєродонецьку через скасування місцевих виборів.
  • 13 серпня у Лисичанську провели автопробіг за скасування місцевих виборів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди