П'ять українських легкоатлеток виступлять на етапі Діамантової ліги у Парижі

П'ять українських легкоатлеток виступлять на етапі Діамантової ліги у Парижі

П'ять українських легкоатлеток виступлять на етапі Діамантової ліги у Парижі AP

Усі вони брали участь на попередньому етапі у Лозанні.

Один із заключних етапів Діамантової ліги - найбільшого комерційного турніру з легкої атлетиці - відбудеться у Парижі. Причому етап пройде за кілька днів після медального для України етапу в Лозанні.

Читайте також: Українські атлети здобули три нагороди на етапі Діамантової ліги в Лозанні: відео

Як і на попередніх етапах, у Парижі відбудуться фінали з 14 легкоатлетичних дисциплін. Етап відбудеться у суботу, 28 серпня, і у двох дисциплінах за нагороди боротимуться українські легкоатлети.

На етапі у Парижі виступлять олімпійські чемпіони Токіо-2020 Марія Ласіцкене (стрибки у висоту), Валарі Оллман (метання диску), Арман Дуплантіс (стрибки із жердиною), Елейн Томпсон-Гера (біг на 100 метрів), Соф'ян Ель Баккалі (біг на 3000 метрів) та Генсл Парчмент (110 метрів з бар'єрами).

Представницями України на етапі Діамантової ліги у Парижі будуть стрибунки у висоту Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Ярослава Магучіх, а також дві бігунки - Анна Рижикова та Вікторія Ткачук, які змагатимуться на 400 метрах із бар'єрами.

Як виглядають старт-листи та які ще зірки виступатимуть на етапі

  • стрибки у висоту: Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Ярослава Магучіх (старт - о 15:30)

Левченко та Геращенко утретє поспіль змагатимуться на етапі Діамантової ліги після Олімпіади-2020, для Магучіх він стане другим (у Юджині українка не виступила). При цьому на цих етапах українки здобували медалі на подіумах: Геращенко виграла його у Юджині, а ось Магучіх у Лозанні стала другою.

Боротися за подіум у Парижі українські стрибунки будуть з призерками Олімпійських Ігор у Токіо. На етапі Діамантової ліги у Франції виступлять як чемпіонка Марія Ласіцкене, так і срібна призерка Ігор Нікола МакДермотт.

На попередньому етапі у Лозанні Магучіх змогла випередити МакДермотт, але знову поступилася Ласіцкене. Поки що в активі Ярослави перемога лише на етапі у Стокгольмі - на той час вона встановила найкращий результат сезону.

  • 400 метрів з бар'єрами: Анна Рижикова, Вікторія Ткачук (старт - о 17:03)

Анна Рижикова змагатиметься на третьому поспіль етапі Діамантової ліги після виступів у Токіо, для Вікторії Ткачук він стане другим. Рижиковій вдалося стати третьою у Лозанні після четвертого місця у Юджині, Ткачук поки що ж без медалей на рівні Діамантової ліги.

Боротися за нагороди на етапі у Парижі українські бігунки будуть із американкою Шам'є Літтл. Срібна призерка Олімпіади-2020 Далайла Мухаммад на етапі не виступить, у той час, як володарка "бронзи" Токіо Фемке Бол змагатиметься на дистанції 400 метрів.

Для Рижикової та Ткачук етапи Діамантової ліги у 2021 році пройшли із медалями. Рижикова двічі фінішувала другою (у Флоренції та Осло) та третьою (Стокгольм та Лозанна). А ось Вікторія Ткачук змогла фінішувати третьою на етапі в Осло.

Розклад заключних етапів Діамантової ліги у 2021 році

  • Субота, 28 серпня. Париж.
  • П'ятниця, 3 вересня. Брюсель (Бельгія)
  • Середа-четвер, 8-9 вересня. Фінал: Цюріх (Швейцарія)
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа