Супермена Кларка Кента в коміксах DC замінять його сином-геєм

Супермена Кларка Кента в коміксах DC замінять його сином-геєм

Супермена Кларка Кента в коміксах DC замінять його сином-геєм

Видавництво DC Comics припинить випускати комікси про Супермена Кларка Кента. Про це під час стріму на Youtube-каналі ComicArtistPro Secrets повідомив колишній художник компанії Ітан Ван Сківер. За його словами, традиційного Супермена на сторінках коміксів змінить його син Джонатан Кент, який є геєм.

Він заявив, що у DC Comics виникли проблеми з авторськими правами на використання персонажа Кларка Кента, відомого як Супермен.

Конфлікт виник через те, що DC не платило вдосталь творцям Супермена Джеррі Сігелу і Джо Шустеру. За словами Сківера, Супермен заробив мільярди доларів, проте Сігел і Шустер майже нічого з того не отримали.

"Це старий персонаж, а родичі його творців хотіли грошей, адже автори супергеро по суті залишилися ні з чим", – зазначив Ван Сківер.

"Кларк Кент, я вважаю, відправиться на спочинок. DC замінить його на Джонатана Кента, а пізніше анонсують, що цей персонаж – гей. Виходить, що новий Супермен – гей" – сказав Сківер.

Джонатан Семюел Кент вперше з'явився в коміксах DC у 2015 році. Він є сином Супермена і журналістки Лоїс Лейн. Він успадкував сили та здібності свого батька, які перевершують здатності звичайних смертних хлопчиків. У серіалі The CW "Супермен і Лоїс" його зіграв Джордан Ельзасс.

У самому видавництві слова Сківера поки не коментували.

Читайте також

За успішні фільми Marvel і DC автори коміксів отримують $5 тисяч – the Guardian

1 червня 1938 року вийшов перший номер журналу "Action Comics", в якому з'явився Супермен

Найдорожчий у світі комікс про Супермена продали за 3,25 мільйона доларів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше