На Луганщині заочно судитимуть "міністра торгівлі так званої ЛНР"

На Луганщині заочно судитимуть "міністра торгівлі так званої ЛНР"

Жителя Луганщини, який "працює" в окупаційні адміністрації, заочно судитимуть за зміни та повалення конституційного ладу та захоплення державної влади. Наразі він - у розшуку.

Про це повідомили у прокуратурі Луганської області.

"З 2019 року чоловік обіймав посаду так званого "міністра промисловості та торгівлі ЛНР" окупаційної адміністрації у Луганській області", - йдеться у повідомленні.

У відомстві додають, що чоловік здійснює контроль за діяльністю установ, організацій та підприємств у сфері промисловості та торгівлі та сприяв діяльності окупаційної влади.

За даними відомства, чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

Що відомо

  • За даними ресурсу так званого "уряду" самоназваної "ЛНР", "міністром торгівлі та промисловості так званої ЛНР" є Неверов Сергій Миколайович.

Читайте також

  • Агента ФСБ, який планував підірвати резервуари з аміаком на сєвєродонецькому "Азоті" засудили до 10 років ув'язнення.
  • На Донеччині судитимуть так званого "заступника міністра інформації ДНР"
  • У лютому 2021 року Служба безпеки України повідомила про підозру колишньому заступнику так званого "міністра інформації ДНР", який приїхав до Києва та влаштувався на роботу політтехнологом проросійських громадсько-політичних рухів. За інформацією центру "Миротворець", так званим "заступником міністра інформації ДНР" у 2014-2016 роках був Володимир Пряхін.
  • Правоохоронці Донеччини мають інформацію про причетність 70 бойовиків до злочинів у в'язниці "Ізоляція" в окупованому Донецьку. Поліція вже оголосила про підозру керівнику катівні та одному з конвоїрів.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок