Скільки грошей для музею Івана Марчука зібрали на концерті Андреа Бочеллі

Скільки грошей для музею Івана Марчука зібрали на концерті Андреа Бочеллі

Скільки грошей для музею Івана Марчука зібрали на концерті Андреа Бочеллі Пресслужба організаторів концерту Бочеллі

У День Незалежності маестро Андреа Бочеллі дав благодійний концерт просто неба на підтримку створення Центру сучасного мистецтва – музею Івана Марчука. Організатори підрахували, яку суму вдалося зібрати на цей час.

Як повідомила сайту "Суспільне Культура" пресслужба цього заходу, за попередніми даними, сума збору благодійних внесків, отриманих за запрошення на концерт італійського тенора Маестро Андреа Бочеллі, за попереднім замовленням на сайті концерту, склала 1 380 000 грн.

"На сьогодні внески продовжують надходити від запрошених гостей, тому збір коштів на створення Центру сучасного мистецтва – музею Івана Марчука – триває. Остаточні дані будуть опубліковані на сайті ModernArtFoundation", – йдеться у повідомленні.

Концерт "Голос моєї душі" відбувся просто неба на площі Конституції біля Маріїнського палацу в Києві. Разом з Андреа Бочеллі на сцену вийшли чотири українські співачки, яких обрав сам маестро – солістки Національної Опери Людмила Монастирська і Тамара Калінкіна, а також народна артистка Тіна Кароль та переможниця "Євробачення", народна артистка Джамала.

Скільки грошей для музею Івана Марчука зібрали на концерті Андреа БочелліПресслужба організаторів концерту Бочеллі

Концерт супроводжували Національний симфонічний оркестр України та Український національний хор імені Верьовки. Диригент – Марчелло Рота. У заході також взяла участь талановита українська скрипалька Анастасія Петришак, яка з 11 років живе в Італії та вже кілька років співпрацює з маестро Бочеллі.

Почесним гостем заходу став Іван Марчук. Картини художника були анімовані та транслювалися на відеоекранах під час концерту.

"Картини одного митця оживуть за допомогою анімації та голосу іншого митця. Таким чином ми передамо те, що Іван Марчук хотів передати своїми картинами. Спробуємо зробити це концептуально, щоби підкреслити важливість художника, який входить до списку 100 геніїв сучасності за версією видання Daily Telegraph", – розповідала Ірина Ковальчук.

Скільки грошей для музею Івана Марчука зібрали на концерті Андреа БочелліПресслужба організаторів концерту Бочеллі

Напередодні концерту організатори розповідали сайту "Суспільне Культура", що на концерт зможуть потрапити не всі. Це пов'язано з тим, що на захід запросили представників дипломатичних місій з різних країн світу.

"Звісно, люди зможуть почути його в парку, на суміжних вулицях. Але оскільки в день святкування 30-річчя країни приїздить така кількість іноземних гостей – близько 30 країн, – за правилами міжнародної безпеки ми маємо зробити цей захід режимним та забезпечити їм безпеку. На жаль, але хоча б так", – розповідала режисерка концерту, партнерка UltraPromo Ірина Ковальчук.

Зокрема, серед гостей заходу був Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою.

Утім, не всі зрозуміли, що благодійний концерт не буде безкоштовним. Перед заходом біля Маріїнського парку зібралася велика кількість звичайних українців, які хотіли потрапити на захід. Як повідомляла кореспондентка "Суспільне Новини", станом на 17:40 частину людей таки пустили.

Читайте також

Концерт Бочеллі у Києві: анімовані картини Марчука, українські артистки та скандал навколо локації

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше