Еліна Світоліна оформила перемогу в перерваному матчі та вийшла до чвертьфіналу турніру в Чикаго AP

Для українки це перший чвертьфінал після успіху на Олімпіаді в Токіо.

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Чикаго. У другому раунді Chicago Women's Open тенісистка обіграла француженку Фіону Ферро – 6:4, 6:4.

Гравчині починали дебютну очну зустріч ще день тому, проте після 45 хвилин гри матч зупинили через темряву.

На старті цього турніру Світоліна, яка отримала перший номер посіву, перервала серію з двох поразок, здолавши в першому колі француженку Клару Бюрель.

Як відбувався матч

Після відновлення гри Світоліна впевнено повернулася до матчу та взяла перший сет – 6:4.

Другу партію українка почала з трьох поспіль виграних очок на подачі Ферро. З четвертого брейкопойнта Еліна взяла стартовий гейм. У наступному Світоліна сама напоролася на брейкпойнти через проблеми на подачі та втратила перевагу – 1:1.

Третій гейм українка програла під нуль, але зуміла втримати свою наступну подачу. Світоліній було важко протистояти ударам із форхенду француженки, проте в сьомому геймі українка в атакувальному стилі оформила брейк і в наступному успішно подала на матч. 6:4 з першого матчпойнта.

За матч Еліна зробила три ейси та шість подвійних помилок. Були проблеми на подачі, які завадили перемогти з іще більшою перевагою, – 57% успішних подач першим м'ячем.

Це перший вихід Світоліної до чвертьфіналу з Олімпіади-2020 цього липня, де вона виграла "бронзу" – дебютну в історії України.

• WTA. Чикаго. 1/8 фіналу

Еліна Світоліна (Україна, 1) – Фіона Ферро (Франція) 2:0 (6:4, 6:4)

• Разом із Чикаго Світоліна вісім разів доходила до стадії 1/4 фіналу в цьому сезоні. Проте виграти титул в 2021-му українці поки не вдавалося.
  • Chicago Women's Open дебютує в турі WTA. Жіночі змагання в Чикаго проводяться вперше з 1997 року.
  • Це останній турнір перед стартом US Open (30.08 – 12.09).

• У чвертьфіналі Світоліна зіграє з іще однією француженкою – Крістіною Младеновіч. Тенісистки зустрічалися двічі, і обидва матчі Еліна програла. Проте востаннє це було ще два роки тому.
  • Інша українка – Марта Костюк – боротиметься за вихід до півфіналу проти росіянки Варвари Грачової.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу