Марта Костюк уперше за чотири місяці пройшла у чвертьфінал турніру WTA

Марта Костюк уперше за чотири місяці пройшла у чвертьфінал турніру WTA АР

Друга поспіль перемога для української тенісистки.

Українка Марта Костюк уперше за чотири місяці пройшла у чвертьфінал турніру WTA. У Чикаго 19-річна українська тенісистка здолала представницю Естонії Каю Канепі.

Для Костюк матч проти естонки став другим на американському турнірі. Стартовий поєдинок проти канадки Кетрін Себов українка закінчила розгромною перемогою, віддавши суперниці усього три гейми.

Канепі стала наступною суперницею Костюк, яку вона мала здолати заради виходу у чвертьфінал. Причому до зустрічі проти українки естонська тенісистка підходила, маючи серію перемог у шість матчів: у липні, зокрема, Канепі здобула перемогу на домашньому для себе турнірі ITF.

Костюк перервала серію перемог естонки. У першому ж сеті українська тенісистка вийшла уперед 3:0, після чого втримала цю перевагу. А за рахунку 5:2 Марта з другої спроби використала сет-поїнт.

У другій партії українці також вдалося зробити брейк, проте наступний ж гейм на власній подачі вона програла. А за рахунку 2:3 рахунок між тенісистками став рівним.

Проте Костюк змогла утриматися від переведення гри у третій сет. Українка взяла наступні два гейми, після чого рахунок став 5:3. А в останньому з третьої спроби використала матч-поїнт та здобула перемогу.

Матч між Костюк та Канепі тривав майже півтори години. Марта врятувала 3/3 брейкпоїнтів у грі, у той час, як показник естонки склав лише 50% (2/4).

WTA. Чикаго, 1/8 фіналу

Марта Костюк (Україна, 8) - Кая Канепі (Естонія) 2:0 (6:2, 6:3).

Для Костюк це лише третій чвертьфінал у 2021 році. Два попередні рази українка проходила до цієї стадії в ОАЕ та Стамбулі, причому на кожному з цих турнірів їй вдавалося пройти ще й у півфінал.

Усі чвертьфінали Костюк у 2021 році і що було далі

• Січень, ОАЕ: півфінал (поразка Вероніці Кудерметовій)
  • Квітень, Стамбул: півфінал (поразка Сорані Кирсті)
  • Серпень, Чикаго: чвертьфінал

• Наступною суперницею Костюк стане росіянка Варвара Грачьова. У 2021 році тенісистки зустрічалися на Ролан Гаррос - тоді у двох сетах українка розгромила Грачьову 6:1, 6:2.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу