Репер Каньє Вест вирішив змінити ім'я на Є

Репер Каньє Вест вирішив змінити ім'я на Є

Репер Каньє Вест вирішив змінити ім'я на Є
Instagram Каньє Веста

Американський репер Каньє Вест (Kanye West) подав документи для офіційної зміни імені на сценічний псевдонім Є (Ye). Про це повідомляє журнал People.

Згідно з даними американського видання, музикант звернувся з відповідною заявою до верховного суду Лос-Анджелеса. Відзначається, що співак вирішив змінити ім'я Каньє Омарі Вест на Є "з особистих причин".

У 2018 році Вест вже розповідав про намір поміняти ім'я на Є. Він розповідав, що Є є частиною його імені Каньє, а також має релігійний зміст: слово "є" найчастіше зустрічається в Біблії та означає "ти".

Запит поки ще Каньє Вест подав до суду 11 серпня. Очікується, що незабаром суддя схвалить прохання музиканта, оскільки місцевий суд майже завжди відповідає на подібні звернення згодою. Винятком може бути лише ситуація, в якій суд підозрює ймовірне шахрайство.

Каньє Вест вирішив змінити ім'я на Йе
Каньє Вест. Associated Press

26 серпня має вийти альбом "Donda", який відкладався вже кілька разів. Менеджер Веста запевняє, що реліз "на сто відсотків" відбудеться після третьої презентації платівки – вона пройде на стадіоні в Чикаго 26 серпня.

Раніше у США фанат репера записав відеозвернення, в якому оголосив голодування, поки новий альбом музиканта Donda не з'явиться на всіх стрімінгових платформах.

Також Вест проголосував за себе на виборах 2020 року. Вест заявив, що це голосування стало для нього першою участю у виборах і що йому не вдалося отримати доступ до виборчих бюлетенів у Вайомінгу, де він проживає разом з дружиною.

Наприкінці 2018 року Вест відвідував Трампа у Білому домі, де заявляв про свою підтримку чинного президента США. "Каньє був моїм другом довгий час", — сказав тоді Трамп журналістам.

Читайте також

На початок