Помер барабанщик The Rolling Stones Чарлі Воттс

Помер барабанщик The Rolling Stones Чарлі Воттс

Помер барабанщик The Rolling Stones Чарлі Воттс

У Лондоні у віці 80 років пішов з життя барабанщик рок-гурту The Rolling Stones Чарлі Воттс. Про це повідомляє видання BBC.

Як розповів агент музиканта, той мирно помер в одній з лікарень Лондона в оточенні своїх близьких.

У заяві про смерть Воттса йдеться, що він був "коханим чоловіком, батьком, дідусем і одним з найкращих барабанщиків свого покоління". Представник Воттса також додав: "Ми просимо поважати приватне життя його сім'ї, членів гурту та близьких друзів у цей важкий час".

Кілька тижнів тому було оголошено, що Воттс пропустить гастролі гурту, оскільки він відновлюється після медичної процедури. Не уточнювалося, з яким саме недугом зіткнувся музикант, проте відомо, що у 2004 році він лікувався від раку горла.

Чарлі Воттс був учасником the Rolling Stones з січня 1963 року, разом з Міком Джаггером, Кітом Річардсом і Браяном Джонсом вони сформували золотий склад гурту і випустили "(I Can not Get No) Satisfaction", "Jumpin 'Jack Flash", "Sympathy for the Devil" та інші хіти.

Він не тільки грав на ударних, але й створив обкладинки для декількох альбомів гурту. З 2016 року журнал Rolling Stone помістив його на 12 місце у списку 100 найкращих барабанщиків усіх часів. В аналогічному рейтингу журналу Classic Rock музикант знаходився на 10 рядку.

Помер барабанщик The Rolling Stones Чарлі Воттс

The Rolling Stones

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше