"Мрію про дітей та мир" – ровесниця Незалежності України з Кропивницького

"Мрію про дітей та мир" – ровесниця Незалежності України з Кропивницького

"Мрію про дітей та мир" – ровесниця Незалежності України з Кропивницького
Суспільне Кропивницький

Кропивничанка Наталія Осадча народилася 24 серпня 1991 року. 27 років прожила у селі Володимирівка Кропивницького району, останніх три роки живе у Кропивницькому. Про життя в Україні, роботу та плани розповіла журналістам Суспільного.

Наталія Осадча за спеціальністю кухар-кондитер. Пропрацювавши п'ять років у шкільній столовій, перейшла на швейну фабрику.

"Бабуся навчила мене шити, подруга запросила на фабрику – сподобалося. Там працювала два роки, а потім не склалося. Нині працюю санітаркою в аптеці. Кажуть, що люди, які народилися у селі, непристосовані до іншого суспільства. Ні, місто зустріло мене спокійно, головне – мати хист і працювати".

Наталія розповідає, про те, що вона народилась у День Незалежності України писали у газетах Кіровоградщини. Вперше, коли їй було 10 років.

"Це була кіровоградська газета "Зоря". На увесь Кіровоградський район (нині Кропивницький – ред.) я була єдина, хто народився 24 серпня. А по області нас було 46 людей. Нам подарували фотоапарати, водили на екскурсію у краєзнавчий музей. Коли мені було 28 років, то отримувала привітання від видання "Наша громада", потім була "Кіровоградська правда".

"Мрію одружитися та народити дітей". Кропивничанка святкує 30-річчя у День Незалежності
Суспільне Кропивницький

Народилась Наталія о пів на восьму вечора у районній лікарні на Балашівці, розповідає її мама Світлана Осадча.

"Пишаємось тим, що Наталія народилася у нас в такий день. Що вона у нас гарна, одна-єдина. Країна змінилася в кращу сторону, є дуже великі зрушення, аби тільки дав Бог, щоб на Сході закінчилася війна".

Наречений Сергій Суржко розповів, що з Наталією познайомилися два роки тому, коли вона поверталася з інтерв'ю, яке давала газеті. "Провів додому, а потім вона поїхала в село на день народження, я її привітав, подарував подарунок. Потім почали зустрічатись".

У Наталії є плани на майбутнє: "Одружитися, народити дітей, робота у мене є. Дай Бог, щоб все було добре".

На початок