17-річна каратистка з Одещини стала призеркою чемпіонату Європи

17-річна каратистка з Одещини стала призеркою чемпіонату Європи Фото: НОК в Одеській області

Спортсмени з Одеської області завоювали дві медалі чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів і молоді з карате, який відбувся в Тампере, що у Фінляндії. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Срібною призеркою чемпіонату Європи стала 17-річна Аріадна Панчук. Вона завоювала медаль у дисципліні ката у категорії 53 кг.

На шляху до фіналу Аріадна перемогла Шір Яхав з Ізраїлю з рахунком 5:0, Єлені Цілію з Греції – 1:0 та Амел Бугріне з Бельгії – 5:0. У вирішальному поєдинку з мінімальним рахунком спортсменка поступилася німкені Мії Бітч – 0:1.

Срібну медаль чемпіонату Європи з карате виборов ще один одеський спортсмен – Ярослав Федоров. У дисципліні ката він став переможцем групових турнірів на кожному етапі змагання, а у фіналі поступився спортсмену з Іспанії.