Спортсмен з Одещини завоював срібну медаль чемпіонату Європи з карате

Спортсмен з Одещини завоював срібну медаль чемпіонату Європи з карате Фото: НОК в Одеській області

Спортсмен з міста Чорноморськ, що в Одеській області, Ярослав Федоров став срібним призером чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів і молоді з карате. Змагання відбулося у Тампере, Фінляндія, повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету (НОК) в Одеській області.

У дисципліні ката серед юніорів Ярослав Федоров став переможцем групових турнірів на кожному етапі змагання. На шляху до фіналу каратист отримав оцінки 23,62 (ката Курурунфа), 23,8 (Анан) та 25,12 (Анан Даі). У НОК зауважили, що результат Федорова став найкращим у цій стадії змагання та приніс йому вихід у фінал.

У фіналі суперник Федорова, каратист з Іспанії Алехандро Каталан, виконав ката першим і отримав оцінку 25,52 – максимальну на цьому чемпіонаті серед юніорів. Спортсмену з Одещини поставили 24,8.

Спортсмен з Одещини завоював срібну медаль чемпіонату Європи з каратеФото: НОК в Одеській області

У НОК зазначили, що у півфіналі іспанець поступався українцю: Каталан – 25,0, Федоров – 25,12. Там також додали, що для Ярослава це вже третій виступ на чемпіонаті Європи. У 2019 він став сьомим серед кадетів, а у 2020 – п'ятим серед юніорів. Цьогоріч спортсмен показав один з найкращих результатів України у ката на змаганнях такого рівня, запевнили у НОК.

У насту два дні чемпіонату на татамі вийдуть ще п'ять спортсменів з Одещини, усі вони змагатимуться в куміте. Серед юніорів – Давид Яновський (-61 кг), Аріадна Панчук (-53 кг), Олександр Інютін (+76 кг), серед молоді – Юлія Палашевська (-50 кг) і Олена Павловська (+68 кг). Юніори боротимуться за медалі 21 серпня, молодь – 22 серпня.