«Можна зробити підсумки». Історія 30-річного полтавського викладача Олексія Зуба

«Можна зробити підсумки». Історія 30-річного полтавського викладача Олексія Зуба

«Можна зробити підсумки». Історія 30-річного полтавського викладача Олексія Зуба Суспільне Полтава

Олексій Зуб працює асистентом у Полтавському юридичному інституті. Це початкова посада у вищому навчальному закладі. Він викладає «Цивільний процес», займається науковою діяльністю та працює адвокатом. Олексій народився того ж року, коли ухвали Акт незалежності України. До 30-ї річниці цієї події із Олексієм Зубом поспілкувалося Суспільне.

Олексій Зуб народився у Кобеляках, що на Полтавщині. Навчатися юриспруденції вирішив за прикладом батька, який теж працює юристом.

«З величезною надією, не вірячи в успіх, 2008-го року я вступив ще тоді до Полтавського юридичного факультету. Власне, це і був мій початок кар'єри як тоді ще молодого юриста, того, що тільки бажає отримати диплом. А потім вже на теренах Полтави я продовжив свою кар'єру », – розповідає Олексій.
«Можна зробити підсумки». Історія 30-річного полтавського викладача Олексія ЗубаСуспільне Полтава

Олексій Зуб професію здобув за прикладом батька

За кілька років чоловік зайнявся науковою діяльністю. Напрямком для дослідження обрав цивільний процес. Фактично, мова йде про дослідження того, як розглядаються спори в судах, говорить Олексій.

«Коли я навчався, у мене, у принципі, усе було успішно, окрім єдиного предмету, – «Цивільний процес». Я пам'ятаю, що отримав найменшу оцінку. Після довгих роздумів вирішив перетворити свій «мінус» на свій «плюс», – додає асистент Полтавського юридичного інституту Олексі Зуб.

Олексій Зуб працює в інституті більше 5 років. Він викладає такі дисципліни, як «Цивільний процес» та «Господарське судочинство».

«Можна зробити підсумки». Історія 30-річного полтавського викладача Олексія ЗубаСуспільне Полтава

Напрямок дослідження Олексія Зуба "Цивільний процес"

«Коли у вас виникає спір, ще з древніх часів так було побудовано, що люди не завжди можуть мирним шляхом один з одним вирішити той чи інший спір. І, як правило, вони зверталися до більш авторитетної людини або інституції, яка б могла цей спір вирішити І от як саме відбувається усе в суді, алгоритми, які дії вам необхідно вжити, які документи подати, що очікувати від суду зустрічного, що очікувати від сторони, яка захищається, от, власне, і про це моя навчальна дисципліна», – додає чоловік.

Більше трьох років Олексій працює юристом. А ще паралельно навчається в американському виші, де здобуває ступінь магістра.

«Можна зробити підсумки». Історія 30-річного полтавського викладача Олексія ЗубаСуспільне Полтава

Олексій Зуб дистанційно навчається в американському виші

«Маю певні роздуми з приводу запровадження наукових дисциплін, навчальних пропозицій керівництву, якщо схвалять, то було б прекрасно, якраз пов'язані із тим, що наразі в результаті мого навчання в американському вузі, я отримав чимало нових знань, досвіду і певні інсайти», – ділиться асистент Полтавського юридичного інституту.

Із кожним роком особиста відповідальність людини перед своїм життям зростає, каже, Олексій.

«Для мене 30 років − це вікова межа, коли можна зробити певні підсумки, можна проаналізувати, що було досягнуто. Це як точка, коли ми просто переглядаємо те, що ми вже прожили, чого досягли. І це, можливо, той момент, той рік, коли необхідно будувати, а, можливо, деталізувати, робити більш серйозними свої плани на майбутнє», – розповідає Олексій Зуб.

Читайте також:

«Я хотіла допомагати людям». Історія 30-річної лікарки із Полтави Наталії Кіндратенко

"Відчуваєш, що ти на своєму місці". Історія 30-річного полтавського рятувальника Владислава Биковця

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди