Рівнеоблрада затвердила керівників двох комунальних підприємств. Хто очолив аеропорт і філармонію

Рівнеоблрада затвердила керівників двох комунальних підприємств. Хто очолив аеропорт і філармонію

Рівнеоблрада затвердила керівників двох комунальних підприємств. Хто очолив аеропорт і філармонію
Сайт Рівненська облрада

Депутати Рівненської облради на засіданні 19 серпня затвердили контракти із керівниками двох комунальних підприємств. Йдеться про Міжнародний аеропорт "Рівне" та Рівненську обласну філармонію.

Про директора летовища

Очільником рівненського аеропорту став колишній слідчий Львівського територіального управління Державного бюро розслідувань Олександр Якубець. Він тимчасово виконував обов’язки очільника аеропорту з 30 липня. Попереднього директора летовища Ігоря Насинюка звільнили 29 липня, по завершенні терміну дії контракту.

На цю посаду претендували ще двоє кандидатів – колишній директор летовища Ігор Насинюк та авіаційний експерт Кирило Новіков. Кандидатура Якубця отримала більшість голосів депутатів, а саме – 34.

"Мені було дано доручення оцінити фінансово-господарський стан діяльності аеропорту і мною підготовлена відповідна довідка. Хотів би звернути вашу увагу на те, що фінансово-господарський стан нашого аеропорту на даний час перебуває в критичному стані, майже на межі банкрутства. А тому мною розроблені деякі шляхи подолання банкрутства, тому надавати оцінку вам", – повідомив Олександр Якубець під час виступу з сесійної трибуни.

Контракт із новим очільником летовища депутати погодили на три роки із заміткою у проєкті, що це рішення набуває чинності після погодження Державною авіаційною службою.

"На вас покладається надзвичайно висока відповідальність. Колеги, дякую. За результат обов’язково спитаємо точно раніше, ніж за 3 роки", – прокоментував кадрове рішення голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Хто керуватиме філармонією

Обласну філармонію очолила Елеонора Стеценко. До призначення вона була спеціалісткою управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради. Їй контракт на посаді директорки філармонії погодили на п'ять років.

На сесії розглядали лише кандидатуру Елеонори Стеценко, адже попередньо саме її обрала конкурсна комісія обласної ради з-поміж п'яти кандидатів.

Перед депутатами кандидатка не виступала.

"Особисто я точно не сумніваюся в тих позитивних зрушеннях, які будуть у нашій філармонії і в цьому не повинні сумніватися в наступні періоди всі мої колеги. Я вас щиро вітаю, ви цього справді заслужили", – сказав голова облради новій очільниці комунального закладу.

До цього понад 15 років обласною філармонією керував Микола Орешко. З посади він звільнився достроково, на три роки раніше. В облраді пояснили, що він сам написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Що відомо

  • Частина колективу рівненського летовища 30 липня підписалась під зверненням до голови облради із проханням пояснити це призначення та вважає, що т.в.о. директора не відповідає вимогам цієї посади.
  • Рівненська обласна рада у травні отримала лист від СБУ щодо конкурсу на посаду директора аеропорту. У ньому Служба безпеки повідомила, що балансоутримувач не вказав усі кваліфікаційні вимоги до кандидатів на цю посаду і просять це врахувати. Через лист СБУ обрання директора "Міжнародного аеропорту "Рівне" зупинили і прийом документів оголосили знову. Комісія облради рекомендувала винести на сесію зміни до статуту підприємства.
  • Депутати Рівненської облради на засіданні 2 червня затвердили контракти із керівниками ряду комунальних підприємств. Йдеться про Автобазу, БТІ, Рівнекнигу, Навчально-курсовий комбінат та дві обласних психлікарні.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок