Неспортивна поведінка, пенальті чи без фолу? Що відбулося наприкінці матчу "Інгулець" - "Динамо"

Кияни могли як отримати пенальті на свою користь, так і втратити футболіста через вилучення.

Чинний чемпіон України "Динамо" втратило перші очки у матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги. Кияни зіграли внічию 1:1 з аутсайдером чемпіонату "Інгульцем", який набрав перші очки у сезоні.

"Динамо" вийшло вперед завдяки автоголу на 71-й хвилині - Михайло Шишка зрізав м'яч у свої ворота. Проте через п'ять хвилин рахунок став рівним - Ілля Коваленко ударом у дев'ятку відзначився у воротах киян.

Наприкінці зустрічі обидві команди мали моменти, щоб відзначитися. А вже у компенсований час "Динамо" могло розраховувати пенальті, який головна арбітриня матчу Катерина Монзуль не поставила.

Що сталося наприкінці зустрічі?

На четвертій компенсованій хвилині "Динамо" отримало право на кутовий. З правого флангу подачу виконав Віктор Циганков, а Жерсон Родрігес намагався на неї відгукнутися.

Завадив Жерсону вінгеру "Динамо" захисник "Інгульця" Максим Ковальов. Футболіст притримав гравця киян, після чого той підійшов до нього та вдарив ногою, коли він перебував на газоні.

ЖерсонФутбол 1

На повторі було помітно, що Ковальов у момент подачі тримав Жерсона за волосся - саме це й не сподобалося гравцеві "Динамо".

КовальовФутбол 1

Момент удару Жерсона по нозі Ковальова також був зафіксований під час трансляції.

Що відбулося далі?

На матчі "Інгулець" - "Динамо" працювала бригада арбітринь на чолі з Катериною Монзуль. Арбітром за системою VAR був Сергій Бойко - саме він підказав Монзуль про ймовірне порушення правил під час подачі з кутового.

Самостійно Монзуль повтор не дивилася, консультуючись із арбітром VAR. Після перемовин з Бойком, головна арбітриня зустрічі не призначила ані пенальті за фол на Жерсоні Родрігесі та не покарала самого люксембуржця за неспортивну поведінку.

При цьому покарати футболіста "Динамо" можуть постфактум. Комітет арбітрів УАФ має право розглянути епізод повторно на предмет неспортивної поведінки з боку вінгера киян і покарати його дискваліфікацією перед наступним матчем чемпіонату.

• Після нічиєї "Динамо" очолює турнірну таблицю чемпіонату України "Десна", яка здобула максимум очок після чотирьох турів - 12.
  • "Інгулець", попри нічийний результат, залишається на останній 16-й позиції, маючи в активі одне очко.
  • Наступні матчі в чемпіонаті "Динамо" та "Інгулець" проведуть 22 та 23 серпня відповідно проти "Десни" та "Львова".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика