"Динамо" втратило перші очки у чемпіонаті України, зігравши внічию з "Інгульцем" ФК "Динамо"

Через нічию кияни втратили лідерство у лізі.

"Динамо" зіграло внічию проти "Інгульця" у матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу.

Матч "Динамо" та "Інгульця" закривав програму четвертого туру української Прем'єр-ліги. Між поєдинками кияни провели товариський матч проти "Інтера" в Італії, у якому поступилися 0:3, після чого повернулися в Україну.

У стартовому складі чемпіона України у порівнянні з попереднім матчем проти "Минаю" (2:0) відбулося кілька змін. У запасі залишилися Томаш Кенджора та Володимир Шепелєв. А півзахисник Олександр Андрієвський та автор двох результативних дій Ерік Рамірес взагалі опинилися поза заявкою.

Кияни не змогли відзначитися у воротах "Інгульця" за підсумками стартових 45 хвилин. "Динамо" мало значну перевагу за кількістю створених моментів, 10 разів пробиваючи по воротам суперника. Але реалізувати хоча б одну із можливостей кияни не змогли. "Інгулець", натомість, претендував на пенальті, але за падіння у штрафному майданчику киян Сергія Сітала арбітриня зустрічі Катерина Монзуль після відеоповтору одинадцятиметровий не поставила.

Після перерви кияни збільшили натиск на ворота "Інгульця". Та змогли вийти уперед, щоправда внаслідок помилки суперника: простріл з правого фланга у виконанні Олександра Караваєва в свої ворота замкнув Михайло Шишка.

Проте через п'ять хвилин номінальні господарі зрівняли рахунок. Ілля Коваленко, який вийшов на заміну перед голом "Динамо", пробив у дев'ятку.

Гол "Інгульця" змусив "Динамо" знову йти уперед. І через п'ять хвилин кияни ледь не зрівняли рахунок - врятував воротар Богдан Шуст. А наприкінці зустрічі вже врятував Георгій Бущан - голкіпер впорався з ударом Павла Полегенька.

У підсумку 1:1 - "Динамо" уперше втрачає очки, "Інгулець" - набирає.

УПЛ. Четвертий тур

"Інгулець" - "Динамо" 1:1

Голи: Коваленко, 76 - Шишка, 71 (автогол)

Нічия "Динамо" означає, що лідерство у чемпіонаті одноосібно захопила чернігівсьа "Десна", в активі якої 12 очок. У киян - 10.

• Неділя, 22 серпня, 21:30. "Десна" - "Динамо"
  • Понеділок, 23 серпня, 19:30. "Львів" - "Інгулець"
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика