Роман Яремчук відзначився дебютним голом та ассистом у першому матчі в основі "Бенфіки": відео SC Benfica

1+1 від українського нападника.

25-річний український футболіст Роман Яремчук уперше вийшов в основному складі "Бенфіки". Сталося це у матчі чемпіонату Португалії, в другому турі проти "Ароуки".

Загалом матч проти "Ароуки" став для Романа другим у футболці "Бенфіки" - він також виходив на заміну у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Спартака", де допоміг встановити остаточний рахунок у матчі.

А от у грі "Бенфіка" - "Ароука" Роман Яремчук не лише відкрив рахунок голам за нову команду, але й був причетний до усіх ключових подій у матчі.

На 8-й хвилині матчу українець підловив суперника на помилці біля свого штрафного майданчика, вибігав на оперативний простір, але біля штрафного воротар "Ароуки" пішов у небезпечний підкат проти Романа (у той момент українець уже прокинув м'яча далі) - за це суддя показав голкіперу червону картку.

Відповідно, через фол воротаря на Роману Яремчуку "Ароука" уже на восьмій хвилині матчу залишилася у меншості.

Ближче до кінця першого тайму "Бенфіка" двічі використала кількісну перевагу, обидва рази за допомогою Яремчука.

Спершу українець записав на свій рахунок результативну передачу: "Бенфіка" втекла у контратаку, Яремчук отримав передачу ще на своїй половині полі, протягнув м'яча, обіграв захисників і віддав партнеру передачу на порожні ворота, 1:0.

• Відео результативної передачі Яремчука

П'ять хвилин потому Роман Яремчук забив перший офіційний гол за "Бенфіку". Українець замкнув простріл з флангу, випередивши усіх захисників і дотягнувся до м'яча ногою - 2:0. ВАР переглядав епізод, але зрештою зарахував гол - офсайду не було.

• Відео першого голу Яремчука у складі "Бенфіки"
  • Інший ракурс першого голу Яремчука та його емоції

Зрештою, Романа Яремчука замінили на 57-й хвилині матчу за рахунку 2:0. Гра "Бенфіка" - "Ароука" так і завершилася. Відповідно, Яремчук оформив 1+1 (гол та ассист) та приніс перемогу "Бенфіці" у цьому матчі.

"Бенфіка" розпочала виступ у новому сезоні чемпіонату Португалії з двох перемог у двох матчах. А також пройшла в плей-оф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.

• Український форвард перейшов до "Бенфіки" в останній день липня (31 липня 2021 року) - за нього клуб заплатив 17 мільйонів євро. Роман підписав контракт із "Бенфікою" на п'ять років.
  • У контракті Яремчука вказана клаусула в 100 мільйонів євро.
  • У новому клубі Роман Яремчук конкурує за місце в основному складі з Дарвіном Нуньєсом, Лукою Вальшмідтом та Харісом Сеферовичем.
  • Трансфер Яремчука входить у топ-10 найдорожчих в історії "Бенфіки". Також він потрапив у десятку найдорожчих серед трансферів українських футболістів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу