Харківський "Житлобуд-1" стартував у кваліфікації Ліги чемпіонів із розгромної перемоги fczh1.com

Нападниця Овдійчук відзначилася голом і двома результативними асистами.

Харківський футбольний клуб "Житлобуд-1" вийшов до фіналу першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів серед жінок. У стартовому матчі підопічні Валентини Котик впоралися з болгарською "Софією", здобувши розгромну перемогу з рахунком 5:1.

"Житлобуд-1" – єдина команда, яка представляє Україну в цьому сезоні Ліги чемпіонів. За таблицею коефіцієнтів Україна посіла 27-ме місце та отримала одну квоту на турнір, яку й здобули чинні чемпіонки Вищої ліги.

Як "Житлобуд-1" розпочав кваліфікацію

У першому раунді "Житлобуд-1" став однією з чотирьох команд, що потрапили до групиТакож ці групові стадії називають турнірами. 10. Цей етап відбувається на полі словенського клубу "Помур'є" – на стадіоні "Баковці" в однойменному поселенні.

Переможниці пар виходять до фіналу першого раунду, а решта гратиме за третє місце мінітурніру. Всього таких відбіркових мінітурнірів "чемпіонського шляху"У першому раунді "чемпіонський шлях" проходять 43 команди з асоціацій під 8-50-м номерами рейтингу. – 11. Клуби, що виграють у фіналі кожного з них, кваліфікуються до другого раунду, де боротимуться за вихід до основної частини змагань. Туди відберуться 16 найкращих.

Відкрила рахунок у стартовому матчі кваліфікації харківська півзахисниця Юлія Шевчук: з передачі Ольги Бойченко на 11-ій хвилині гри.

Після нереалізованого кутового українок болгарки вирвалися вперед і зрівняли рахунок на 29-ій хвилині. М'яч прилетів від нападниці "Софії" Юліани Александрової.

На перерву футболістки йшли за нічийного рахунку. Проте в другому таймі "Житлобуд-1" знову вийшов уперед, коли на 52-ій хвилині ворота суперниць вразила захисниця Любов Шматко.

Уже за дев'ять хвилин перевагу харків'янок збільшила форвардка Ольга Овдійчук.

Закріпили перемогу ще два результативні удари українок, які гравчині забили з проміжком у три хвилини. Голи "Житлобуду-1" принесли півзахисниці Ольга Бойченко (84') та Ірина Кочнєва (87'), яка незадовго до цього замінила Бірґюл Садікоглу. Обидва – з асиста Ольги Овдійчук.

У підсумку харків'янки здобули перемогу з рахунком 5:1.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація, раунд 1. Півфінал

• Житлобуд-1 (Україна) – НСА Софія (Болгарія) 5:1

Голи: Шевчук, 11, Шматко, 52, Овдійчук, 61, Бойченко, 84, Кочнєва, 87 – Александрова, 29

Склад "Житлобуду-1": Яман – Алексанян, Вороніна (Петрик, 78), Шматко, Басанська – Бойченко, Хаванська, Шевчук (Вороніна, 82) – Апанащенко, Овдійчук – Садікоглу (Кочнєва, 71)

• "Житлобуд-1" – десятиразові чемпіонки України.
  • Для харківської команди це десята участь у кваліфікаційній стадії Ліги чемпіонів.
  • Найкращий результат клубу в ЛЧ – вихід до стадії плей-оф у сезоні 2018/19.

• 21 серпня "Житлобуд-1" зіграє за перше місце групи з переможницями матчу між "Помур'є" (Словенія) та "Ризькою ФШ" (Латвія).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика