Жіночий "Шахтар" дебютував у Першій лізі з розгромної перемоги: відео

Жіночий "Шахтар" дебютував у Першій лізі з розгромної перемоги: відео FC Shakhtar Women

Першу дорослу жіночу команду "Шахтар" створив лише два місяці тому.

Донецький футбольний клуб "Шахтар" дебютував у Першій лізі чемпіонату України серед жінок. Новостворена жіноча команда провела свій перший офіційний матч в історії та виграла його з розгромним рахунком 5:0 проти кропивницької "Багіри".

Матч між "Шахтарем" і "Багірою" відкрив новий сезон Першої ліги, тому наразі, після першого дня змагань, донецька команда очолює турнірну таблицю.

Як проходив матч

"Багіра" приймала "Шахтар" на стадіоні "Інгулець" у Петровому Кіровоградські області.

Голами відзначилися четверо гравчинь. На шостій хвилині відкрила рахунок півзахисниця Аліна Старухіна, яка раніше грала за "Восход" Херсонської області. Старухіна зіграла на добивання після штрафного 17-річної форвардки Єлизавети Молодюк.

Згодом Поліна Янчук заробила пенальті й сама ж його успішно реалізувала на 16-ій хвилині, поціливши в правий кут. Нападниця також перейшла з "Восходу".

Дубль у матчі оформила Молодюк, забивши на 30-ій і 40-ій хвилинах. Донедавна футболістка представяла Харківський коледж, що є чинним бронзовим призером Першої ліги.

В основний час другого тайму забити нікому не вдалося. Проте на третій доданій хвилині екснападниця клубу "Львів" Олена Манзюк закріпила перемогу "Шахтаря" фінальним п'ятим голом.

Чемпіонат України-2021/22. Перша ліга (жінки), тур 1

• Багіра – Шахтар – 0:5 (Аліна Старухіна 6', Поліна Янчук 16' пен., Єлизавета Молодюк 30', 40', Олена Манзюк 90+3')

• Першу дорослу жіночу команду "Шахтаря" було створено в червні 2021 року.
  • Раніше, в 2018 році, з'явилася дитяча команда "Шахтар" для дівчат.
  • Головний тренер донецької команди – Роман Заєв. До цього він був наставником клубу "Восход". Тренує жіночі команди з 2012 року.

• Наступні матчі Першої ліги – 15-16 серпня. Другий тур розпочинається 20 серпня.
  • У Вищій лізі триває третій тур. Очолює турнірну таблицю харківський "Житлобуд-1".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика