Даяна Ястремська перервала серію з чотирьох поразок поспіль перемогою на двох тайбрейках AP

Українська тенісистка дотисла суперницю з США.

21-річна українка Даяна Ястремська з перемоги стартувала на турнірі WTA в американському Цинциннатті. Тенісистка у двох сетах на двох тайбрейках вибила зі змагань місцеву спортсменку, Кеті Макнеллі.

Перед турніром у Цинциннатті Ястремська програла чотири матчі поспіль: у Гамбургу, на Олімпіаді-2020, а тоді на старті двох північноамериканських турнірів. Макнеллі натомість отримала вайлд-кард в основну сітку Цинциннатті, оскільки є представницею цього міста.

Матч Даяни проти Кеті тривав більше двох годин, в обох сетах тенісистки доходили до тайбрейку. Причому в обох партіях саме українка постійно була у статусі тієї, що наздоганяє.

У першій партії Макнеллі двічі вела з брейком, подавала на сет за рахунку 5:4, але не змогла цього зробити. На тайбрейку Ястремська перемога з першого сетболу - 7:3.

У другому сеті американка повела ще з більшою перевагою, 5:2. У цей момент Даяна Ястремська взяла медичний таймаут, після якого перевернула хід матчу - не дала суперниці подати на сет за рахунку 5:3, довела гру до тайбрейку. А уже на тайбрейку українка вибила американку - 7:1.

Під час гри трибуни активно вболівали за Макнеллі, що викликало реакцію у Ястремської. Після завершення матчу вона спершу не хотіла потиснути руку американці, але потім все-таки зробила це.

• WTA. Цинциннатті. Перший раунд

Даяна Ястремська (Україна) - Кеті Макнеллі (США) 2:0 (7:6 (3), 7:6 (1) )

• У другому раунді турніру Даяна Ястремська зіграє проти чешки Барбори Крейчикової - дев'ятої сіяної на турнірі, переможниці Ролан Гаррос.
  • Ястремська змогла виграти третій матч після відсторонення від тенісу та перервала серію з чотирьох поразок поспіль.
  • На турнірі у Цинциннатті виступає також Еліна Світоліна, яка розпочинає змагання з другого раунду.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу