Даяна Ястремська програла на старті турніру в Монреалі. Це четверта поспіль поразка українки AP

Українка не втримала перевагу у третьому сеті.

Українська тенісистка Даяна Ястремська поступилася на старті турніру в Монреалі. У трьох сетах українка програла американці Слоан Стівенс.

Для Ястремської турнір у Монреалі став другим після припинення виступів на Олімпійських Іграх у Токіо. Українка також змагалася на турнірі у Сан-Хосе, але вилетіла звідти за підсумками першого ж раунду.

У першому раунді турніру у Монреалі українка мала зустрітитися проти Слоан Стівенс - 62-ї ракетки світу. Переможець цього протистояння потрапляв на білоруску Аріну Сабалєнка - першу сіяну на турнірі.

Для Ястремської та Стівенс це була перша очна зустріч. Причому американка, на відміну від українки, підходила до неї, не маючи в активі виступів на Олімпійських Іграх у Токіо.

Ястремській вдалося вийти уперед на старті зустрічі, зробивши брейк на геймі Стівенс. Проте Слоан відігралася і за підсумками наступних трьох сетів вийшла уперед, хоча згодом українка зрівняла рахунок. Вирішальним став десятий гейм партії - Стівенс після брейку на подачі Даяни всуху забрала власний і здобула перемогу у сеті.

А ось у другій партії Ястремська не залишила шансів американці. Українська тенісистка віддала суперниці лише один гейм та перевела матч у третій сет.

І третій сет також міг закінчитися на користь Ястремської. Українка вела в рахунку 2:1, проте дозволила Стівенс всуху зробити брейк під час гейму на власній подачі. А згодом програла й наступні два.

Матч між тенісистками тривав майже 2 години. Ястремська дев'ять разів подавала навиліт, але реалізувала лише 14% брейкпоїнтів.

WTA. Монреаль, перше коло

Даяна Ястремська (Україна) - Слоан Стівенс (США) 1:2 (4:6, 6:1, 4:6)

Поразка Ястремської стала четвертою поспіль. Українська тенісистка востаннє перемагала у чвертьфіналі турніру в Гамбургу, здолавши італійку Сару Еррані.

Серія поразок Даяни Ястремської

• Єлєна-Габріела Рузе (Румунія) - 6:2, 1:6, 4:6 - півфінал турніру в Гамбургу
  • Лейла Фернандес (Канада) - 3:6, 6:3, 0:6 - 1/32 фіналу Олімпійських Ігор
  • Клер Лю (США) - 3:6, 6:4, 4:6 - 1/16 фіналу турніру в Сан-Хосе
  • Слоан Стівенс (США) - 4:6, 6:1, 4:6 - 1/16 фіналу турніру в Монреалі

• Вівторок, 10 серпня, 23:00. Парний матч за участі Даяни Ястремської на турнірі у Монреалі. Партнерка по команді - латвійка Єлєна Остапенко.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу