На вихідних в Одесі щеплення від COVID отримала рекордна кількість людей

На вихідних в Одесі щеплення від COVID отримала рекордна кількість людей

На вихідних в Одесі щеплення від COVID отримала рекордна кількість людей
Одеський обласний центр громадського здоров'я

У суботу та неділю, 14 і 15 серпня, в Центрах масової вакцинації Одеси щеплення від COVID-19 отримали 12 672 людини. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

За словами в. о. директора департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Левона Нікогосяна, це рекордна для Одеси кількість вакцинованих за два дні.

"Завершили вакцинальні вихідні з рекордом. Величезні цифри, абсолютний рекорд для нашого міста. На цих вихідних на роботу вийшли 400 медпрацівників", – написав Нікогосян на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: На Одещині громадам обіцяють мільйонні премії за успіхи у вакцинації

За даними очільника департаменту, вакцинацію проводили чотирма препаратами: Coronavac, Moderna, AstraZeneca та Pfizer. Останнім щепили тих, хто напередодні вже отримав першу дозу.

Вакцина Pfizer буде доступною для першої дози, коли до Одеської області надійде "достатня кількість препарату". Про таке Суспільному повідомила начальниця відділу комунікацій обласного Центру громадського здоров'я Анна Лєснікова. 13 серпня до Одещини надійшло 14 040 доз вакцини, їх використовуватимуть для ревакцинації населення, щепленого першою дозою.

Що відомо

  • В Україні стартував п'ятий етап вакцинації від COVID-19. Вакцинуватись від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні можуть всі громадяни, старші 18 років, а також іноземці з посвідками на проживання або які отримали статус біженця. Водночас реєструватися у чергу на отримання щеплення через "Дію" вже не потрібно.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
  • У Національній академії наук вважають, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Україні найближчим часом може стрімко погіршитись на тлі зростання основних епідеміологічних показників.
  • В Одеській області планують преміювати територіальні громади, в яких вакцинують найбільшу кількість населення. Для цього в ОТГ щеплення мають отримати щонайменше 50% мешканців.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок