Обидва українці у топ-5, перемоги Вірер й Й. Бьо, падіння Т. Бьо. Що сталося на біатлоні у Вісбадені

Обидва українці у топ-5, перемоги Вірер й Й. Бьо, падіння Т. Бьо. Що сталося на біатлоні у Вісбадені

Обидва українці у топ-5, перемоги Вірер й Й. Бьо, падіння Т. Бьо. Що сталося на біатлоні у Вісбадені
City Biathlon Wiesbaden

Підсумки шоу-гонок у Німеччині.

Шоу-гонки у Вісбадені відкрили новий міжнародний сезон. Це не офіційні старти, але на цих змаганнях з літнього біатлону збираються одні з найкращих біатлоністів у світі. Усього у жіночих та чоловічих змаганнях змагаються по дев'ять спортсменів.

У 2021 році уперше в історії Україна була представлена у Вісбадені і в жіночій (Юлія Джима), і в чоловічій (Дмитро Підручний) гонках. Для Джими це був другий старт на подібному старті з літнього біатлону, для Підручного - перший.

Зрештою, Юлія Джима фінішувала четвертою, а Дмитро Підручний - п'ятим.

Результати шоу-гонок у Вісбадені

У Джими були проблеми зі стрільбою, але вона їх виправила

Жіноча гонка складалася з п'яти вогневих рубежів - на перших трьох Юлія заробила 40 секунд штрафу (по 10 за кожну незакриту мішень). Натомість на останніх двох - використла лише один додатковий патрон.

Покращення у стрільбі дозволило їй піднятися з проміжного сьомого місця на фінішне четверте. Свою найкращу стрільбу Джими показала на осстанньому вогневому рубежі, завдяки чому відіграла кілька позицій та перетнула фініш четвертою.

Підручний не впорався зі стрільбою у вирішальний момент

Дмитро Підручний йшов серед лідерів чоловічої гонки шість з семи кіл. На останню стрільбу він прийшов другим, поруч з двома братами Бьо. Але у вирішальній стійці закрив п'ять мішеней з восьми пострілів - штрафних секунд уникнув, але час втратив.

Зі стрільби Дмитро виїхав п'ятим, відставання від третього місця складало 10 секунд, але сил поборотися за подіум у нього не було - п'ятий на фініші.

Два падіння Тарьєй Бьо

Кому не пощастило найбільше у Вісбадені, це Тарьєй Бьо. Норвезький біатлоніст теж довгий час йшов у боротьбі за перемогу, але на передостанньому колі втратив лижороллер та впав - він піднявся і залишився другим-третім.

На останнє коло Тарьєй теж виїхав другим, але знову впав: цього разу втратив два лижороллери і гонку не продовжив. У нього розбиті коліна, губа, живіт, а також йшла кров з носа.

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо