На 4 пляжах Одещини морська вода не відповідає санітарним нормам – МОЗ

На 4 пляжах Одещини морська вода не відповідає санітарним нормам – МОЗ

На 4 пляжах Одещини морська вода не відповідає санітарним нормам – МОЗ
Суспільне Одеса

Питна вода у містах Татарбунари, Подільськ та Вилкове, а також морська вода на чотирьох пляжах Одеської області не відповідає санітарним нормам. Про таке повідомили у пресслужбі Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Там зазначили, що всього на Одещині з 6 до 13 серпня відібрали 95 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 72 проби – на санітарно-хімічні. Із них 19 проб не відповідають санітарно-хімічним нормам, а саме у містах Татарбунари, Подільськ і Вилкове, селищах Сарата і Миколаївка та селі Амбарів.

Санітарно-мікробіологічним нормам не відповідають 11 проб питної води: у містах Вилкове та Подільськ.

Із 13 проб питної води, відібраних в Одесі, санітарним вимогам відповідають усі зразки. Також взяли 93 проби морської води на санітарно-мікробіологічні показники на 22 пляжах Одеси та області. Із них чотири проби не відповідають гігієнічним нормам, а саме у рекреаційній зоні селища Затока (район Сонячний), рекреаційній зоні "Расєйка" у селі Приморське, а також у селах Лиман та Балабанівка.

Інформацію про всі виявлені "нестандартні" проби направили до міських та районних органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування та управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Читайте також

  • "Повернулися додому". Річкові бобри знову оселилися на Одещині
  • Після сезону: в Одесі майже за півмільйона облаштують інклюзивний пляж

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок